Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na CS:GO/Steam? (/Temat-Jak-zarabiac-na-CS-GO-Steam-111038)

Strony: 1 2


Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - TheKaczorek178 - 24-03-2015 22:25

Cześć, jako iż jest to mój debiut na forum to pozwolę sobie się przedstawić.

Nazywam się Kacper, mam 16 lat. Chodzę do Technikum Informatycznego w Szczecinie. Swoją przygodę z zarabianiem zaczynam od niedawna i właśnie od tego forum. Liczę na miłe przyjęcie. Smile

A teraz wracając do poradnika. Jest to dosyć prymitywny poradnik lecz myślę, że jeśli ktoś by chciał się pobawić tą metodą to da radę wyjąć całkiem niezłą sumkę, ale więcej w poradniku.

Miłej lektury i wysokich zarobków!

https://drive.google.com/open?id=1m47twSgyFoJyGjI2YwL7zBwAQxoArhNXTF32AtmPFao&authuser=0

Poradnik został napisany w formie dokumentu Google, ponieważ jest dosyć duży a zarazem łatwiej jest mi tam pisać. Wszystkie poradniki będą miały taką formę.

___________________

KONTAKT
GG: 38598075
Skype: kacper1784
Inny: PW na forum


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - Flejva - 24-03-2015 22:57

Niektorym sie przyda , wg. mnie oczywiste ze mozna tu zarobic.
Trafiajac na mecze jak dzis , TSM(15%) vs Fnatic(85%) mozna bylo obstawiajac 10$ na TSM wygrac 60$ poniewaz wygrali a Fnatic slabo gralo mimo ze wygrali IEM Katowice , ale takie mecze to niestety rzadkosc.


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - TheKaczorek178 - 24-03-2015 23:17

Jasne, mam w planach platformę dot. obstawiania meczy ale to już inna sprawa. Na ten moment polecam strony na FB typu: "Wygryw z csgolounge" lub "Bety Nie Z Tej Planety". Umieszczę to w poradniku a linki podeśle jutro. Smile


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - dexterr06 - 26-03-2015 13:36

może ty mi pomożesz z csgolouge? obastawiłem tam skiny i po wygranym meczu nawet moje stare skiny nie wróciły, spotkałeś się z tym? bo niestety straciłem zaufanie dla tej strony ;/ ( nie skiny nie miały wartości wygranej poniżej 0.05)


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - TheKaczorek178 - 26-03-2015 17:04

(26-03-2015 13:36)dexterr06 napisał(a):  może ty mi pomożesz z csgolouge? obastawiłem tam skiny i po wygranym meczu nawet moje stare skiny nie wróciły, spotkałeś się z tym? bo niestety straciłem zaufanie dla tej strony ;/ ( nie skiny nie miały wartości wygranej poniżej 0.05)
Jakiej wartości skiny postawiłeś i jaką miałeś mniej więcej napisaną kwotę wygranej?


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - komorxd - 27-03-2015 16:24

wiesz może dla czego ten steam trade url mi ne wchodzi, mam publiczny ale po dodaniu nie widać tych skinów


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - kollo1996 - 27-03-2015 17:51

Niektóre skiny nie maja wartości na lounge, a co do tematu to na csgol bardzo ciężko zarobić pożadne pieniądze i nie każdy mecz jest tak łatwy do obstawienia.


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - TheKaczorek178 - 27-03-2015 18:18

(27-03-2015 16:24)komorxd napisał(a):  wiesz może dla czego ten steam trade url mi ne wchodzi, mam publiczny ale po dodaniu nie widać tych skinów
Często z tym są problemy. Musisz albo zresetować Trade URL i jeszcze raz podać lub poczekać jakiś czas. Baaardzo często z tym problemy są.

(27-03-2015 17:51)kollo1996 napisał(a):  Niektóre skiny nie maja wartości na lounge, a co do tematu to na csgol bardzo ciężko zarobić pożadne pieniądze i nie każdy mecz jest tak łatwy do obstawienia.
Jasne, ciężko, ale ze skina o wartości 2-3$ Trade`owaniem dojść nawet do 300-400$ (kosy). I da radę to zrobić w tydzień nawet.


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - Stalmer - 27-03-2015 18:32

(27-03-2015 18:18)TheKaczorek178 napisał(a):  
(27-03-2015 16:24)komorxd napisał(a):  wiesz może dla czego ten steam trade url mi ne wchodzi, mam publiczny ale po dodaniu nie widać tych skinów
Często z tym są problemy. Musisz albo zresetować Trade URL i jeszcze raz podać lub poczekać jakiś czas. Baaardzo często z tym problemy są.

(27-03-2015 17:51)kollo1996 napisał(a):  Niektóre skiny nie maja wartości na lounge, a co do tematu to na csgol bardzo ciężko zarobić pożadne pieniądze i nie każdy mecz jest tak łatwy do obstawienia.
Jasne, ciężko, ale ze skina o wartości 2-3$ Trade`owaniem dojść nawet do 300-400$ (kosy). I da radę to zrobić w tydzień nawet.

Musiałbyś mieć na prawdę duże szczęście by Ci się to udało, a co do obstawiania to pamiętajcie nigdy nie ma pewniaków ;/


RE: Jak zarabiać na CS:GO/Steam? - TheKaczorek178 - 27-03-2015 18:51

(27-03-2015 18:32)Stalmer napisał(a):  
(27-03-2015 18:18)TheKaczorek178 napisał(a):  
(27-03-2015 16:24)komorxd napisał(a):  wiesz może dla czego ten steam trade url mi ne wchodzi, mam publiczny ale po dodaniu nie widać tych skinów
Często z tym są problemy. Musisz albo zresetować Trade URL i jeszcze raz podać lub poczekać jakiś czas. Baaardzo często z tym problemy są.

(27-03-2015 17:51)kollo1996 napisał(a):  Niektóre skiny nie maja wartości na lounge, a co do tematu to na csgol bardzo ciężko zarobić pożadne pieniądze i nie każdy mecz jest tak łatwy do obstawienia.
Jasne, ciężko, ale ze skina o wartości 2-3$ Trade`owaniem dojść nawet do 300-400$ (kosy). I da radę to zrobić w tydzień nawet.

Musiałbyś mieć na prawdę duże szczęście by Ci się to udało, a co do obstawiania to pamiętajcie nigdy nie ma pewniaków ;/
Właśnie, NIE MA PEWNIAKÓW. A co do szczęścia, to też jest potrzebne, ale również takie podejście, by nie oddać komuś skina i być stratnym + uważać na scamerów. Wink