Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapraszanie znajomych a rozpoznawanie twarzy facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zapraszanie znajomych a rozpoznawanie twarzy facebook (/Temat-Zapraszanie-znajomych-a-rozpoznawanie-twarzy-facebook-111034)



Zapraszanie znajomych a rozpoznawanie twarzy facebook - sawyer0 - 24-03-2015 20:54

Macie jakiś pomysł na to aby facebook nie kazał rozpoznawać znajomych. Za każdym razem gdy dobije do około 50 znajomych facebook kaze mi rozpoznawać znajomych. Dodam że konto weryfikuje smsem.


RE: Zapraszanie znajomych a rozpoznawanie twarzy facebook - Dante_/ - 25-03-2015 15:33

A masz uzupełniony profil ( szkoła, miejscowość etc? ), ponieważ ja teraz zrobiłem sobie parę kont i zostawiam je w spokoju na około 4-5 dni, uzupełniam profil i akceptuję zaproszenia do znajomych około 70-80 na dzień i nie ma nic.


RE: Zapraszanie znajomych a rozpoznawanie twarzy facebook - seba274 - 25-03-2015 20:30

Pamiętaj, że to nie ty masz zapraszać: tylko to inni mają Ciebie zapraszać.


RE: Zapraszanie znajomych a rozpoznawanie twarzy facebook - tidid - 26-03-2015 12:32

Śmiało możesz przyjmować 150 zaproszeń dziennie Smile ja tak robię i nie ma weryfikacji


RE: Zapraszanie znajomych a rozpoznawanie twarzy facebook - elbowndg - 26-03-2015 12:36

Nie wiem czy ja jestem jakis wyrozniony przez FB czy co ale stworzylem 5 kont po 5k znajonych akceptujac po 1.5k zaproszen dziennie bez zadnej weryfikacji. Nawet moje swieze konta do spamu wytrzymuja 2-3spamy na 100-200grupach