Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać z easy-forex.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Jak zarabiać z easy-forex.com? (/Temat-Jak-zarabiac-z-easy-forex-com-110968)



Jak zarabiać z easy-forex.com? - mcraft - 23-03-2015 18:00

Witajcie, szukam jakiegoś poradnika który pokazał by mi na czym polega inwestowanie z easy forex. Myślę że nie tylko ja zadaje sobie te pytanie dlatego proszę was o pomoc.
Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam


RE: Jak zarabiać z easy-forex.com? - Polak123 - 29-03-2015 17:05

Odezwij sie na Pw wyjaśnię Ci na czym to polega Big Grin

Głównie easy forex to po prostu giełda na której grasz.

Nauka tradingu jest troche długa wiec mozesz skorzystać z social trading Big Grin a sam spróbować na koncie demo.


RE: Jak zarabiać z easy-forex.com? - edila - 21-05-2015 14:45

(23-03-2015 18:00)mcraft napisał(a):  Witajcie, szukam jakiegoś poradnika który pokazał by mi na czym polega inwestowanie z easy forex. Myślę że nie tylko ja zadaje sobie te pytanie dlatego proszę was o pomoc.
Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam

@mcraft ze strony Easy Forex możesz pobrać darmowy eBook o rynku forex, czyli właśnie taki poradnik, którego szukasz. Oto link: http://www.easy-forex.com/int/pl/ebook/


Poza tym jeżeli ktoś jest zainteresowany odebraniem bezpłatnego egzemplarza magazynu FxMag, pierwszego w Polsce magazynu pisanego przez Traderów rynku Forex to zapraszam do zajrzenia na stronę: www.easy-forex.com/gtw/6201424.aspx- tam znajdziecie szczegóły promocji i regulamin.


RE: Jak zarabiać z easy-forex.com? - bllixu - 26-05-2015 20:38

sam mam zamiar napisac porandnik dla poczatkujacych Wink


RE: Jak zarabiać z easy-forex.com? - edila - 25-06-2015 08:50

Forex Affiliate to jeden z najlepszych na świecie programów partnerstwa finansowego. Od 2003 roku, grupa Easy-Forex, wypłaciła Parterom i Brokerom Wprowadzającym (IB) prowizje o wartości milionów dolarów. Partnerzy zarabiają na skierowaniu do firmy klientów, którzy zajmują się handlem walutami, towarami, opcjami i indeksami Easy-Forex.

Partnerzy Easy-Forex pomagają w rozszerzaniu działalności i są traktowani przez grupę jako część wysoko cenionego personelu. Partnerzy są wynagradzani za każdego pozyskanego klienta. Kiedy zdecydujesz się na założenie konta partnerskiego w Easy-Forex dostaniesz dostęp do linków i materiałów, a jeżeli polecone przez Ciebie osoby zaczną działać to zyskasz prowizje.

Udział w CPA i dochodach jest prowizją przeznaczoną dla afiliantów online i brokerów wprowadzających. Z rabatów Lot i Pip powinni skorzystać klienci, którzy mają znajomych obracających dużymi kwotami lub partnerzy, którzy mają dostęp do doświadczonych traderów handlujących konsekwentnie – prowizje przeznaczone są dla brokerów wprowadzających. Z kolei udział w prowizjach CPA według kraju skierowany jest do partnerów działających online. Partnerzy mogą liczyć także na indywidualne programy prowizyjne oraz programy partnerstwa drugiego stopnia, dzięki czemu mogą zyskać 10% za przychody poleconej osoby.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://lnd.easy-forex.com/eu/pl/ideas-into-cash


RE: Jak zarabiać z easy-forex.com? - pomysłowy - 07-07-2015 15:23

witam,
też chciałem zacząć inwestorwać, tylko nie wiem gdzie najlepiej..? Undecided