Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
G2A.COM - szansa na zarobek dla każdego :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: G2A.COM - szansa na zarobek dla każdego :) (/Temat-G2A-COM-szansa-na-zarobek-dla-kazdego-110916)



G2A.COM - szansa na zarobek dla każdego :) - Exodisss - 22-03-2015 16:42

Witajcie, jakiś czas temu przeszukując internet znalazłem ciekawy serwis G2A.COM gdzie można sobie zarobić polecając gry i CD-Keye innym.

Jest to mój pierwszy poradnik, zarabianiem interesuje się od pewnego czasu i zdążyłem wyrobić sobie jako takie zdanie na ten temat i staram się ciągle poszerzać swoją wiedzę na ten temat. Liczę że nie zostanę od razu za to przez Was zjechany Smile


Sklep działa w całej Europie więc mamy pełne pole do popisu.
Odniosę się do tego w dalszej części poradnika.

1. Jak to działa?


Zasada działania tego serwisu jest wg. mnie bardzo fajna i korzystna dla polecających - mianowicie KAŻDY kto wejdzie w nasz link otrzymuje Cookies (ciasteczka) które utrzymywane są przez 2 lata, oznacza to że jeżeli ktoś np. po roku kupi jakąś grę wchodząc bezpośrednio na stronę to i tak dostaniemy za niego prowizję bo w jego przeglądarce były nasze Cookies.

Ilość zdobytych Cookies macie w głównym panelu serwisu:

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


LINKI DO REJESTRACJI:

Reflink: REF (wesoły Smile)
Czysty link: CZYSTY (smutny Sad)


2. Jak działa system refów/poleconych?

[Obrazek: Bez_tytu_u1.jpg]

Krótko mówiąc za każdego poleconego mamy 60% z jego zarobków, co najfajniejsze to jeżeli nasz polecony zaprosi kolejnych ludzi do programu - to też dostaniemy z nich prowizję Smile




3. No dobra, zarejestrowałem się i chcę zacząć zarabiać, jak mam to robić?

Pierwsze co musimy zrobić to skopiować nasz reflink, będzie wyglądać mniejwięcej tak: https://www.g2a.com/r/TWÓJ NICK

Oczywiście nazwę swojego reflinka możesz zmieniać dowolnie, możesz ustawiać refy do konkretnych kategorii,gier czy bestselerów - pełna swoboda.


Ja skupiłem się na YouTube, pod filmami znanych gamerów wrzucałem krótki zachęcający tekst + mój link, możecie wstawiać coś w tym stylu:

Cytat:Kto szuka tanio GIER/CD-KEY'ów to wrzucam wam ciekawy sklep: https://www.g2a.com/r/promocjegry (w moim wypadku)

Zaufany serwis, ma mnóstwo dobrych opinii w internecie. Co tydzień jest jakaś wyprzedaż, warto skorzystać Smile

Oczywiście możecie także promować swój link na Facebooku czy Asku. Polecam także nie ograniczać się tylko na promocję w Polsce, kilkanaście wejść mam z USA więc z Anglii i to się także liczy bo to też są potencjalni klienci Smile

Dla ciekawych mam dodatkowy sposób który mogę zaoferować za miły gest, szczegóły na końcu poradnika.

W chwili gdy piszę ten poradnik posiadam już 107 Cookies + ktoś zarejestrował mi się z refa więc może w najbliższym czasie wpadnie jakiś "lead" Smile Cookies wpadają dosłownie co chwilę a pracowałem może 10-15 minut tak więc potencjał jak najbardziej jest.



4. Zarobki i wypłata.


Serwis wypłaca pieniądze na:

- PayPal
- Skrill
- Webmoney
- Przelew

Jak dobiję do pierwszej wypłaty napewno dam znać czy wszystko jest ok.

Opierając się na opinii z forów zagranicznych jest on w pełni wypłacalny więc wydaje mi się że jak najbardziej warto spróbować jak ktoś preferuje pracę dość prostą i w pełni legalną (suby hmm).



5. Słowem końcowym.

Tak więc dotrwaliśmy jakoś do końca poradnika, liczę że jednak ktoś zechce zarejestrować się z mojego refa doceniając moje wypociny, ale w głębi serca bardziej chciałbym zobaczyć w tym temacie skany waszych wypłat więc jakby co to czekam Smile

Jak coś mi przyjdzie do głowy to oczywiście uzupełnie mojego posta.



Pozdrawiam!


------------------------------------------------------------
INFO Jerk2

Dla każdego kto zarejestruje się z mojego linku i napisze mi na PW jestem w stanie zaoferować ciekawy sposób na promocję waszego linku, udostępnie większość narzędzi potrzebnych do tego celu. Sposób jest dość konkretny i nie wymaga poświęcenia dużo czasu, myślę że warto.



RE: G2A.COM - szansa na zarobek dla każdego :) - DzejkobPL - 22-03-2015 16:48

[Obrazek: h16gFmu.png]

Opróżnij skrzynkę.


RE: G2A.COM - szansa na zarobek dla każdego :) - Exodisss - 22-03-2015 16:50

Właśnie przyszły mi emaile Smile
Nie zwróciłem uwagi po prostu.

SKRZYNKA CZYSTA


RE: G2A.COM - szansa na zarobek dla każdego :) - mateusz2045 - 22-03-2015 16:54

Zarejestrowany z refa i pw

Nadal masz pełną.skrzynkę

USUN wiadomości


G2A.COM - szansa na zarobek dla każdego :) - Coristo - 22-03-2015 17:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.