Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie Virtual Box - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pytanie Virtual Box (/Temat-Pytanie-Virtual-Box-110863)



Pytanie Virtual Box - komorxd - 21-03-2015 11:18

Mam takie pytanie gdy zakładam wirtualną maszynę, to zabiera mi miejsce jakby z dysku c a ja tam nie mam miejsca już czy da się przerzucić to na inny dysk ?


RE: Pytanie Virtual Box - Radiant - 21-03-2015 12:26

Pozostaje Ci chyba tylko oczyszczenie dysku ze zbędnych śmieci, gdyż przeniesienie całej maszyny do innej lokacji byłby dość problematyczne (przenosznie plików, modyfikacja rejestru itp.).

Na przyszłość polecam tworzyć dyski o stałym rozmiarze. Wink


RE: Pytanie Virtual Box - komorxd - 22-03-2015 18:55

Ile zajmuje miejsca gdy zakładam tą wirtualną maszynę na win 7, orientuje się ktoś?


RE: Pytanie Virtual Box - twardy - 22-03-2015 18:59

Pod VMARE nie ma problemu z przeniesieniem maszyny wirtualnej na inny komputer... na inna partycje tym bardziej. Sprobuj pokombinowac na virtualboxie.


RE: Pytanie Virtual Box - TeYroXOfficial - 23-03-2015 01:54

Jak zakładasz vm'ke to bierz FIXED Size, wybierz dysk, dla 64bitów to około 25GB aczkolwiek czysty system zajmuje ok. 14GB, pod 32bit te 20GB powinno wystarczyć.