Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza oferta nr1. mentoring, refback, konkursy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Najlepsza oferta nr1. mentoring, refback, konkursy (/Temat-Najlepsza-oferta-nr1-mentoring-refback-konkursy-110829)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - mmr - 07-10-2015 09:46

PW z paypalem wysłałem wczoraj. Jestem ciekaw co to za nagrody planujesz Smile Możesz uchylić rąbka tajemnicy? Smile


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - dariuszxdd - 07-10-2015 11:31

Na pewno dotyczące e-biznesu Smile Dzięki nagrodom zdobędziesz więcej wiedzy którą będziesz przekładał na większe zarobki aż z czasem spokojnie zaczniesz zarabiać na poziomie kilku-kilkunastu tysięcy miesięcznie .
Oczywiście wszystko będzie zależeć od ciebie i od twojego sposobu myślenia bo tylko my sami się powstrzymujemy .
Oczywiście pieniążki wszystkie przelane .
Dla tych aktywnych mogę tylko zapewnić że się rozwiniemy w następnym roku i będziemy iść jak burza Smile

Trzymajcie się grupo Smile
Pozdrawiam
Dariusz


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - mmr - 10-10-2015 14:59

Darku dzięki za przelew, potwierdzenie wkleję później, bo teraz mam masę pracy, też ze względu na to, że spodziewam się bobasa na grudzień. Dlatego robię co mogę żeby zdobyć jak najwięcej pieniędzy. Jak wiadomo - albo i nie wiadomo - wyprawka dla niemowlaka kosztuje kilka ładnych tysięcy:
Wózek, łóżeczko, przewijak, ciuszki, akcesoria do jedzonka, akcesoria do mycia i milion innych o których jeszcze nie wiem.
No raczej becikowe na tą ilość rzeczy nie wystarczy <lol>

Dlatego w TM jak zauważyłeś inwestuję sporo od 1 września z 11 paczek zrobiłem 36. Myślę, że wynik niezły - 40 dni na tą ilość paczek.
Niektórzy się mogą zastanawiać skąd na to kasa, bo przecież nie z etatu Smile (mam jeszcze kredyt hipoteczny na głowie).

Jak można, poniżej wklejam link do temat z dowodami moich wypłat z innego programu, z tą różnicą, że nie ma w nim kompletnie żadnego ryzyka, admin się nie zwinie, bo program istnieje już 10 lat i jest własnością jednego z największych portali internetowych w Polsce.
To jest też myślę dobra wiadomość dla osób, które chcą wejść w TM, ale nie mają pomysłu skąd wziąć kasę na inwestycje:
http://zarabiam.com/Temat-Moje-wyplaty-z-Money2Money-117458?pid=1346129#pid1346129


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - dariuszxdd - 13-10-2015 07:05

Za najaktywniejszego użytkownika w programie nagrody otrzymują :
Najaktywniejsza piątka Użytkowników: 21 Edycja
1 Miejsce stalowyzolnierz 3 PLN uzbierał $0,725 Płatność w realizacji
2 miejsce elock = 1 PLN uzbierał $0,699 Płatność w realizacji
3 miejsce kasia1694f = 0,50 PLN uzbierał $0,665 Płatność w realizacji
4 miejsce mastereconom uzbierał $=0,591 Sad
5 miejsce chomik uzbierał $0,524 Sad

21 edycja zakończyła się .
Gratuluję Pierwszej piątce Smile


Życzę oczywiście dla użytkowników którzy byli po za pierwszą piątką sukcesów w nadchodzących edycjach.

22 Edycja zaczęła się już dziś od godz. 12:00 i będzie trwać do 15 Października do godz. 12:00.
Ta edycja jest ostatnią na tym forum..
Następne będą na stronie www którą wam podam .
Jest to zrobione tym, że elock przejmie ten wątek i będzie prowadził swoją ofertę.



Ps. osoby które otrzymały płatność (+) mile widziany Smile


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - Trafficmonsoon2 - 19-10-2015 19:06

Witam mam już konto w serwisie jednak dawno nie wchodziłem i zostało usunięte.
Mógłbyś wysłać na pw reflink jeśli będzie działać to odpisze.


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - dariuszxdd - 19-10-2015 20:48

Niestety ja nie zajmuje się Refbackiem . Oferuje tylko Mentoring i pomoc jeżeli chodzi o marketing sieciowy.
Bardzo mi przykro .
Pozdrawiam


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - mmr - 26-10-2015 15:24

Z delikatnym poślizgiem, ale jest Smile

Wrześniowy konkurs na zakup adpacków:
[Obrazek: konkurs_wrzesie.jpg]

Refback z cashlinków:
[Obrazek: refback_cashlinks.jpg]


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - Trafficmonsoon2 - 26-10-2015 16:37

elock przejmiesz temat?


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - dariuszxdd - 26-10-2015 16:45

elock przejmie temat w listopadzie Smile mam nadzieję że już ma przygotowaną ofertę Smile


RE: oferta nr 1 na Forum. (między innymi oferuję Mentoring) - Trafficmonsoon2 - 27-10-2015 18:27

Dostałem pierwszy refback od elocka Huh