Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza oferta nr1. mentoring, refback, konkursy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Najlepsza oferta nr1. mentoring, refback, konkursy (/Temat-Najlepsza-oferta-nr1-mentoring-refback-konkursy-110829)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - dariuszxdd - 23-08-2015 11:22

Za najaktywniejszego użytkownika w programie nagrody otrzymują :
Najaktywniejsza piątka Użytkowników: 14 Edycja
1 Miejsce elock 1 PLN uzbierał $0,62 Płatność zrealizowana impreza
2 miejsce Bentley1 = 0,50 PLN uzbierał $0,562 Płatność zrealizowana impreza
3 miejsce tocomasz = 0,25 PLN uzbierał $0,512 Płatność zrealizowana impreza
4 miejsce Piotr601 uzbierał $0,508 Sad
5 miejsce kasia1694f uzbierał $0,5 Sad

144 edycja zakończyła się .
Gratuluję Pierwszej piątce Smile

Życzę oczywiście dla użytkowników którzy byli po za pierwszą piątką sukcesów w nadchodzących edycjach.

15 Edycja zaczęła się już dziś od godz. 12:00 i będzie trwać do 30 Sierpnia do godz. 12:00.

W 15 edycji to ty możesz stanąć na podium . Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się do mojej oferty zrób to Smile

-------------------------------------------------------------------------
Konkurs Miesiąca :
osoby które były w pierwszej piątce w konkursie miesiąca również dziś dostaną wypłaty.

--------------------------------------------------------------
Pozwolę sobie pokazać wam jak można zarabiać w TrafficMonsoon ( to tylko kropla w morzu Smile )
" Niedzielne Pieniążki"
[Obrazek: fb7tra.jpg]

Ps. Osoby które dostaną pieniądze . Proszę o potwierdzenie poniżej .


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - elock - 23-08-2015 16:01

u mnie zbiorcza paczka
6 za konkurs miesiąca
4 za wyklikane
1 za tygodniowy konkurs
łącznie 11,-

[Obrazek: dar23_08.jpg]

i w tym miejscu informuję że rezygnuje z refbacka, wsparcie Darka w działaniach jest wystarczającą pomocą dla mnie i w sumie dzięki niemu rozkręciłem się w zarabianiu online Smile


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - dariuszxdd - 24-08-2015 16:40

Dziękuje za twoje słowa, bardzo wiele dla mnie znaczą. Cieszy mnie fakt że ludzi edoceniają moje starania. każdego dnia próbuje byc z wami i byc dla was wsparciem informowac o nowych możlliwościach zarabiania online. wtajemniczac w ten program żebyście tak jak elock mogli z pełną wiedzą o programie i ogólnie o wielkiej wiedzy e-biznesu reklamowac skutecznie TM jak i inne programy. Wiedza to podstawa wspinania sie na wyżyny . Osoba która widzi że masz wiedzę i jesteś pomocny sama do ciebie na piszę. ja w swoich początkach miałem trudno ( jak każdy ) ale najważniejsze to to przetrwac i później byc stanowczym Smile A sukces jest gwarantowany Smile
--------------------------------------------------------
sprawa refbacku : ZMIANY od 1 Września
Jeżeli chodzi o refback to będą zmiany przede wszystkim z cash linkami.
Jest : (Będzie)
Ad packi - zwrot od $3 do $5 : ( bez zmian)
Konkursy - ( możliwe zmiany na Plus dla was Smile )
za rejestracje : bez zmian
CashLinks- za każde 60 centów płacę 1 PLN : ( za każdy $1 będę płacił 1.50 PLN )
Niepodziana dla 3 osób która w programie pracuję bardzo dobrze Smile Obcuję że te osoby będą zadowolone Smile

-----------------------------------------------------
Tydzień dobrze sie zaczyna Smile
[Obrazek: 75873673293699422361.png]


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - Xevrrer - 24-08-2015 21:31

Witam, nie jestem zbyt obeznany w temacie, ale jestem chętny do rejestracji, myślę że ogarnę wszystko sam i to dosyć szybko Tongue


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - dariuszxdd - 25-08-2015 16:26

Xevrrer
Nie mogę do ciebie wysłac wiadomości Priv . odblokuj możliwośc odbierania wiadomości .

Ps. Jeżeli chodzi o wtajemniczenie to masz ode mnie pełne wsparcie więc to nie jest tak że zostawiam ludzi na pastwę losu. Cały czas pomagam Smile


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - Bentley1 - 25-08-2015 18:53

za kliki i konkurs Smile

[Obrazek: screen7.jpg]


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - tomek019 - 30-08-2015 14:00

za zakup 5 paczek Wink

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Najlepsza oferta Refback na Rynku ! ( ZMIANY, ZMIANY ZMIANY od września wejdą w życie - dariuszxdd - 30-08-2015 14:11

Za najaktywniejszego użytkownika w programie nagrody otrzymują :
Najaktywniejsza piątka Użytkowników: 15 Edycja
1 Miejsce tocomasz 1 PLN uzbierał $0,529 Płatność w trakcie realizacji
2 miejsce kasia1694f = 0,50 PLN uzbierał $0,424 Płatność w trakcie realizacji
3 miejsce elock = 0,25 PLN uzbierał $0,422 Płatność w trakcie realizacji
4 miejsce Piotr601 uzbierał $0,361 Sad
5 miejsce Geos1989 uzbierał $0,284 Sad

15 edycja zakończyła się .
Gratuluję Pierwszej piątce Smile

Życzę oczywiście dla użytkowników którzy byli po za pierwszą piątką sukcesów w nadchodzących edycjach.

16 Edycja zaczęła się już dziś od godz. 12:00 i będzie trwać do 06 Września do godz. 12:00.

W 16 edycji to ty możesz stanąć na podium . Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się do mojej oferty zrób to Smile
------------------------------------------------------------------------
Uwaga Dodatkowy Konkurs na Wrzesień 2015r

Opis:
Osoba która od 01 do 31 Września wykupi najwięcej paczek otrzyma nagrodę .
Wartość nagrody będzie w walucie USD. Wielkość nagrody będzie zależała od ilości wykupionych paczek ( ale na dzień dzisiejszy min. wynosi 10 USD wynagrodzenia ) więc 10 dolarów jest pewne dla użytkownika z największą ilością wykupionych ad packów w miesiącu Smile .
Jeżeli konkurs wypali to będzie na stałe w ofercie Smile



RE: $0.50 za Rejestracje, za każdego wy klikanego $1 płacę 1.50 zł. zwracam za paczki - tocomasz - 30-08-2015 19:10

Za cash links i za konkurs
Zdecydowanie polecam !
[Obrazek: XNiGD.jpg]


RE: $0.50 za Rejestracje, za każdego wy klikanego $1 płacę 1.50 zł. zwracam za paczki - dariuszxdd - 31-08-2015 08:40

Wczorajsza taka Niedzielna kaska Smile
przez ostatni tydzień w programie zarobiłem ok 800 PLN
[Obrazek: 30-08-15-_sprwahq.png]