Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacherka - od czego zacząć? (/Temat-Bukmacherka-od-czego-zaczac-110828)



Bukmacherka - od czego zacząć? - sodapro - 20-03-2015 12:29

Chciałbym obstawiać zakłady bukmacherskie, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć. Otóż z tego co się orientuję, w naszym pięknym kraju można legalnie grać bodajże u kilku operatorów - STS, Fortuna i coś jeszcze... Czy przy niewielkich kwotach opłaca się grać w innych? Czy jest obecnie jakaś atrakcyjna promocja z bonusem na start?
Kto wypłaca na PayPal? Domyślam się że jest to bezpieczniejsze niż wypłata bezpośrednio na konto bankowe.


RE: Bukmacherka - od czego zacząć? - Melex - 20-03-2015 12:57

bonus pierwszej wpłaty jest prawie e każdym buku, nawet w sts i milenium


RE: Bukmacherka - od czego zacząć? - Damkofr - 24-03-2015 00:35

Napewno nie znajdziesz buka którym wplacisz paypalem albo wyplacisz. Podstawą u zagranicznych bukmacherów jest skrill ale na tych polskich to nie wiem czy obsługują. Jeśli chcesz grać na polskich to wypłata na konto jest w pełni bezpieczna.


RE: Bukmacherka - od czego zacząć? - Bentley1 - 30-04-2015 20:46

hej, w temacie bukmacherki jestem totalnym początkującym, polecilibyście jakiegoś bukmachera? gdzie są najlepsze warunki? Smile


RE: Bukmacherka - od czego zacząć? - pankokosik - 01-05-2015 06:33

Pinnacle ma najniższe marże i polecam też bet365, fajna oferta i ładna budowa graficzna Smile


RE: Bukmacherka - od czego zacząć? - Maersk - 03-05-2015 12:09

Bet365 najlepsza oferta. Pre mecze oraz live bije na głowę każdego.


RE: Bukmacherka - od czego zacząć? - full2000 - 03-05-2015 14:46

Zacznij od podstaw bukmacherki http://www.surebety.pl/artykul/podstawy-bukmacherzy-kursy-porady


RE: Bukmacherka - od czego zacząć? - przemekmax - 04-05-2015 15:52

Mogę wysłać zaproszenie do eFortuny i trochę podpowiedzieć (pisz PW) bardzo fajny bukmacher jeśli będziesz grać bezpiecznie to może nie kokosy ale będziesz na plus, a zawsze moża poświęcić kilka zł na jakiś łańcuch a nuż wpadnie Smile

obecnie jest taka promocja [Obrazek: 694008_987697_RFB50___DEP700.jpg]