Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 17-06-2015 14:10

Nie wiem skąd ci się pojawiły tam pliki z rozszerzeniem .htm Lol . Format który obsługuje program to .site i takie są pliki kiedy wypakujesz je z archiwum po pobraniu. Jak ty pobierałeś te pliki facepalm?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - tarpan2015 - 17-06-2015 14:22

Właśnie gdzieś coś robię źle przy wrzucaniu tych plugingów, tylko jakoś nie mam pojęcia gdzie robię problem. Amator chyba za duży zemnie Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 17-06-2015 14:29

Hmm dziwi mnie tylko jedno - jakim cudem te pliki mają rozszerzenie .htm? Powinny kończyć się na .site
Pobierałam wszystkie stąd i żaden nie miał problemów z rozszerzeniem.
W jaki sposób pobierasz pliki? Prawym i zapisz jako czy otwierasz link i wybierasz opcję pobrania standardowego?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 17-06-2015 14:34

Cos zle pobierasz i sciagaja ci sie pliki .htm. Widac zreszta ze maja po 1kb.
Na stronie z pluginem wybierasz slow download i powinien ci zapisac plik site.
Moze uzywasz jakiegos akceleratora i on niepoprawnie sciaga.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 17-06-2015 14:37

Jak dla mnie to wygląda na klik prawym na linku i zapisz link jako - wtedy właśnie pobiera je jako .htm.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - tarpan2015 - 17-06-2015 15:10

(17-06-2015 14:34)Kanes napisał(a):  Cos zle pobierasz i sciagaja ci sie pliki .htm. Widac zreszta ze maja po 1kb.
Na stronie z pluginem wybierasz slow download i powinien ci zapisac plik site.
Moze uzywasz jakiegos akceleratora i on niepoprawnie sciaga.

To chyba był strzał w 10 bo zaczęło pokazywać pliki w Multiklikierze Smile

Dziękuje bardzo!!!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - ZgredekLCD - 18-06-2015 15:33

Wam też nie działa plugin Paidverts?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 18-06-2015 15:39

działa, jak nie trybi to kliknij prawym i logout, czasem trzeba kilka razy żeby załapał.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - nonameth - 19-06-2015 14:09

albo trzeba się ręcznie zalogować. Mi nie działa digadz, wyświetla się plugin error.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - linga - 19-06-2015 16:49

digadz = scam

od razu to wywalajcie szkoda czasu

zreszta macie tutaj stronke

https://refbackbank.com/ref-szczypek/

po zalogowaniu odrazu wyswietlaja sie wam najnowsze scamy

a w sites macie wszystkie scamy

na dzisiaj jest ich 1877 stronek