Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Lipko111 - 06-06-2015 13:42

Co ile włącacie klikera by Wam klikał?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 06-06-2015 14:32

1 do 3 razy dziennie. Co kilka godzin.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 06-06-2015 17:11

Na ile włączacie tego clickera Big Grin?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 06-06-2015 17:19

(06-06-2015 12:28)WhySoRaped napisał(a):  
(03-06-2015 17:57)VinXin napisał(a):  Hmmmm z tego co wiem na clickersach scamy nie są uaktualniane tym bardziej w sekcji VIP. Sam widziałem wypłaty użytkowników z tego serwisu nie tylko na oficjalnym forum.

http://www.ultimateclixx.com/forum.php?board=41

Nie mam teraz czasu, żeby poszukać innych wypłat. Trochę mnie dziwi to co powiedziałeś. Osobiście nie miałeś wypłaty czy jak ?

@WhySoRaped - odpowiedzi udzieliłem Ci już w poście 321 Xpokerface


Po zmianie IP i próbie założenia nowego konta wyświetla mi komunikat, że jedno z moich kont zostało perma banned i nie mogę założyć nowego...

Wejść w ustawienia swojego routera i go reebotnij - powinno pomóc. Swoją drogą ja dostałem tam bana mając stałe ip i używam serwisu po reebocie.

(06-06-2015 13:37)zekh napisał(a):  Mam takie jedno małe pytanie odnośnie WarOfClicks. Czy da się w ogóle ustawić, żeby klikało w WarGrida? Zaznaczenie opcji Enable ClixGrid nic nie daje, po wykończeniu reklam płatnych i RH plugin się wyłącza.

Klika Ci WarGrida - wejdź tam przez stronę i sam zobaczysz. Zmienili po prostu ilość reklam i plugin czasami wariuje.

(06-06-2015 17:11)Mroczek napisał(a):  Na ile włączacie tego clickera Big Grin?

Aż wyklika wszystko co jest dostępne.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 06-06-2015 17:45

a ten Action Bux wypłaca? ile można wyciągnąć w dzionek?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 06-06-2015 17:49

WarGrid ma to do siebie, że jak się kliknie w reklamę RH która jest również tam to pokazuje ją jako klikniętą. Obserwuję stronę mając włączony plugin i widzę, że kończy klikać RH i dalej plugin nie klika - mimo że w WarGrid są jeszcze możliwe do kliknięcia reklamy.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 06-06-2015 17:55

Nie używasz tylko jednego serwisu używając multiclickera - to mijałoby się z celem. Co do actionbux mam tam z parę centów nabite. Tak na dobrą sprawę, dajmy na to używasz 50 serwisów. Zawsze bierzesz poprawkę na to, że część może okazać się scamami. Są też takie programy co wypłacają wybiórczo - np. przebadałem część serwisów i na dobrą sprawę sunnyclix jest dość podejrzany - zablokowane oficjalne forum, na forach specjalistycznych piszą ludzie, że wypłaty są selektywne. Cóż, osobiście czekam na wypłatę 4$ od dwóch dni - zobaczymy jak to będzie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 06-06-2015 17:59

Mam coś wypełnić w tych zaznaczonych miejscach?

http://s5.ifotos.pl/img/Przechwyt_wsnwnww.png

czy sam key + login + hasło ?


Można wyciągnąć z 30 serwisów jakbym korzystał z tego clickera nawet 100$? Mnie to nawet 5$ tygodniowo ucieszy ale tak pytam Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 06-06-2015 18:19

Serial keya dostajesz rejestrując się z refa od Xzibin'a. Polecam bo jest uczciwy i rzetelny. Zapewne dostaniesz pw od jakiegoś użytkownika oferującego pomoc/seriale za rejestrację jako jego ref - ja doradzam założyciela tematu, nawet jeżeli musisz trochę poczekać na keye, odpowiedź od niego.

Na dobrą sprawę ciężko określić ile wyciągniesz na czysto - zależy ile z serwisów okaże się scamami, czy wyłapiesz gdzieś bana (a zdarza się). Ja nie używam gridów na serwisach bo swojego czasu zajmowałem się zabezpieczeniami i wiem, że programy/pluginy wyłapujące pisane są głównie pod nie.

Kasę wypłacasz po osiągnięciu danego pułapu w danym serwisie. 1$ dziennie rozbija się na nie wszystkie, a progi się różnią. Gdzieniegdzie wypłacisz nawet po 5 centów a gdzie indziej powyżej 5$. Na początku nie będziesz miał realnego zysku, a to co robisz będziesz widział tylko w clickerze. Jak zaczną wpływać Ci wypłaty - wtedy zaczynasz zarabiać. Trudno to nazwać stałym wpływem, ale po około 2 tygodniach powinieneś uzbierać na wypłatę na paru serwisach z niższym progiem.

Ahhh i jak masz czas to możesz też korzystać z opcji autosurf na serwisach typu cashnhits - mutujesz wtedy yt i w czasie gdy Ty robisz swoje komputer automatycznie przegląda strony a Ty dostajesz kasę. Nie jest to dużo bo za 800 obejrzanych minutowych filmików to bodajże 7 centów, ale jeżeli tak czy siak masz włączony komputer/coś na nim robisz to zawsze coś do przodu.

Osobiście zaczynałem w maju bez wkładu własnego w jakiekolwiek formy zarabiania w necie. Teraz za zarobki z multiclickera włożyłem $$ w program revshare i powoli kasa zaczyna robić kasę. Pamiętaj - początki są najwolniejsze Huh


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 06-06-2015 18:22

ale serial key jest do całego programu czy do każdej strony / pluginu Big Grin? Bo za bardzo nie ogarniam Big Grin