Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiezaawieza - 12-05-2015 17:45

To już zależy od clickers'ów. Sprawdzaj ich forum Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiosna2015 - 12-05-2015 17:47

Nie zbyt często jest coś nowego, w maju jak dotąd był tylko jeden nowy. Część tych starych okazuje się do tego niewypłacalna. Musisz klikać regularnie i czekać na pierwsze wypłaty.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 12-05-2015 19:22

[Obrazek: 1_dz.jpg]
Dzisiaj zacząłem, nie jest źle. Dzięki wielkie Xzibin. Smile Szkoda, że tak rzadko dochodzą nowe stronki, jakby tego było jeszcze więcej, to można by na tym fajnie zarobić. Big Grin Big Grin

Ciekawe czy w czerwcu będą już jakieś wypłaty. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - grzela52 - 12-05-2015 20:12

Również dzisiaj zacząłem i nieźle to wygląda, z ponad 40 stron błąd mam tylko na 3.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiosna2015 - 12-05-2015 20:44

Jakieś wypłaty będą w czerwcu, ale tylko z tych stron z niższym niż 4 dolary limitem. Te najlepsze strony mają zarazem najwyższe limity i nie ma tak łatwo. Także raczej lipiec-sierpień będzie konkretna kasa.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiezaawieza - 13-05-2015 14:10

Poproszę updejt traficmonsoona Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - lejbel - 13-05-2015 14:27

O jaki apdejt tm Ci chodzi?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 13-05-2015 14:38

@lejbel Wtyczka dostała aktualizację. Napisałem przedtem do Xzibina, czy mógłby ją dodać. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 13-05-2015 15:05

Wrzucam nową aktualizacje (dzisiejszą) trafficmonsoon


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 13-05-2015 17:04

Mam kilka pytań odnośnie War Of Clicks.
1. Czy level coś daje?
2. Co to jest potshot i gdzie to można klikać?
3. Można mieć włączonego bota cały czas czy lepiej uważać na ranking, żeby nie wbić do top 400? Kilka stron temu ktoś pisał, że można wyłapać bana.

Działają Wam te pluginy?
digadz
uniclix
useclix
1stpaid
ptchits4u
poubux