Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 22-03-2015 18:35

18pluginów przez 1-2dni po kilka minut.
[Obrazek: zarobki.jpg]
@edit: Doszło jeszcze z paidverts.com. Łącznie 1,04$.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 23-03-2015 10:59

Możesz zaznaczyć wszystkie pluginy i masz z prawej strony: BALANCE. U mnie w 16 dni jest to 38,47$+13.7350$ z WarOfClicks


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - nokira - 23-03-2015 23:34

Ogólnie genialna sprawa pełna automatyzacja i same korzyści z których sam korzystam. Tylko pamiętajmy, że w niektórych buxach dziennie zarabiamy po 0,02-0,04$ a do wypłaty trzeba po 4-5$. Więc to potrwa kilka miesięcy zanim wypłacimy.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - roonek1 - 25-03-2015 07:50

Plugin Paidverts też wam nie chodzi ? u mnie zawsze są jakieś błędy Tongue (cały czas jakiś inny)

EDIT: Nie ważne, już wszystko działa.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - nokira - 25-03-2015 14:54

Niestety z kilkoma pluginami mam problemy ;/ Ale to jest normlane i nic się nie poradzi chyba że wejdą nowe


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 25-03-2015 23:18

Dodany nowy plugin: inadbux

[Obrazek: WOC.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Cruzen - 27-03-2015 18:22

Mam pytanie, czy rejestrując się na tych serwisach musze podawać takie same dane jak na paypal, payza ? (e-mail, imie, nazwisko, itp)


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - YoonaChoi - 27-03-2015 23:52

Świetna sprawa WarOfClicks działa świetnie z tym botem ^^ O wiele szybciej się zbiera z tym botem niż z innymi i nie ma nareszcie wyskakujących okienek oraz braku możliwości używania komputera w tym samym czasie Wink Własnie loguję się na reszcie stron xD Teraz tylko czas uzbierać na ref Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 28-03-2015 12:49

Cruzen, musisz podać prawdziwe dane zgadzające się z Paypalem/Payza. Dodałem kilka nowych pluginów i dzisiaj będzie jeszcze kilka! 31 zlecam wypłaty bo z kilku serwisów już mogę Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - YoonaChoi - 29-03-2015 09:29

Kilka godzin (3-4) nic nie robienia i jest tak ^^ Po wypłacie z pracy zainwestuję w ref jeśli się nie znajdą tacy za fee xD I mam nadzieje, że będzie lepiej Wink
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]