Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 20-04-2015 15:55

Mi aktualnie działa ;p używam wersji 2.5.0 ,Może spróbuj jeszcze raz wpisać albo zamiast loginu wpisać email ,albo pobierz chrome to może pomoże ;/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mklip - 20-04-2015 16:17

Ale w settings browser co masz ? Ja mam chrome tylko, chociaż nigdy z niego nie korzystałem. A Ty jaka przeglądarkę masz w settings ? Tak, próbowałem wpisywać nick i hasło ,maila i hasło i ciągle bad login data . Na wersji 2.5.0. Cholery już dostaję bo nie wiem jak zrobić żeby to działało. Chyba znalazłem problem.. Do wygenerowania klucza na stronie podałem sam nick .. a mam podać mail ? Bo w programie probowałem sie zalogować i mailem i nickiem i nie szło. To chyba dlatego ze przy generowaniu klucza podałem nick zamiast maila a mam podac cały mail tak ? I w programie logować się mailem i hasłem ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 20-04-2015 17:28

Tez mam chrome ale ja uzywam tylko chrome wiec w tym nic dziwnego, sproboj zatejestrowac się na e mail bo w PV trzeba bylo emailem i w czyms jeszcze byc moze w warofclick tez trzeba


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - YoonaChoi - 21-04-2015 08:27

Pierwsza wypłata z Warofclicks ^^
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - qwertybsk - 21-04-2015 08:52

Leci reput - w ciemno Smile
na WOC miałem 0.35$ i sobie odpuściłem, ale jakoś na spokojnie poczytam ten temat Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 21-04-2015 12:54

Wróciłem gdyby się ktoś pytał. Wielkie dzięki za 21 powitalnych wiadomości z prośbami o klucze Big Grin. Wracając, jeśli ktoś ma problem z programem niech napisze na gg: 8111368, raczej pomogę. Co do gokubux. Obserwuj listę scam. Gokubux jest już tam dobre 2 tygodnie z resztą pisałem że to scam Sad. W planach mam pod każdym pluginem dodawać grupę: Wypłacalny, Neutralny, Możliwy Scam. Nie chcę was rozczarować więc będę segregował poprzez informacje z mojego doświadczenia oraz informacji z zaufanych stron które sprawdzają buxy. Pozdrawiam


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zjadamkredki - 21-04-2015 16:27

Czemu przy niektórych wyświetla mi się Bad login data, pomimo tego, że wpisuje dobry login i hasło ? I mam jeszcze jedno pytanie - przy wielu buxach wyświetla mi się po prostu Done - czy wszystko jest w porządku ? Bo nie widzę, żeby stan konta się zmieniał - jedynie przy WarofClicks ciągle stan konta rośnie w górę.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 21-04-2015 17:21

Jak masz napisane done to znaczy że wszystkie reklamy już obejrzałeś, Na warofclicks masz nieograniczoną ilość reklam.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zjadamkredki - 21-04-2015 17:40

A okej, a co oznacza status: Modified sit... ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 21-04-2015 17:49

Oznacza że skryp strony został zmodyfikowany ale to nie zawsze prawda, czasami wystarczy poklikac pare razy start i śmiga ew. sprobowac za godzine ,dwie.