Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na bloga :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na bloga :) (/Temat-Pomysl-na-bloga-110820)

Strony: 1 2 3


RE: Pomysł na bloga :) - fercypia - 22-07-2015 20:52

Pisz o tym, co Cię interesuje, na czym się znasz, czym się zajmujesz Smile
Ludzie lubią czytać o sporcie, gotowaniu, modzie.. Na prawdę o wielu wielu rzeczach - ale tylko wtedy, kiedy wpisy są ciekawie napisane, i coś 'wnoszą' Smile
A niestety blogów o tej tematyce jest na prawdę sporo, i ciężko się wybić.
Może znajdziesz coś 'wyjątkowego' o czym będziesz potrafił pisać?
Pomyśl Smile


RE: Pomysł na bloga :) - Hubert Oleszczuk - 25-07-2015 11:33

Zgadzam się, że najlepiej pisać o tym co się lubi i czym się interesuje. W przeciwnym wypadku się wypalisz, zabraknie Ci pomysłów na wpisy, a pisanie bloga stanie się po prostu męczące.
Jeżeli w branży jest duża konkurencja, to możesz ugryźć temat z innej strony, w jakiś nietypowy sposób. To zwiększy twoje szanse na sukces.


RE: Pomysł na bloga :) - Arturro999 - 24-01-2016 12:20

Pisz o swoim hobby o tym co cię interesuje wtedy nie zniechęcisz się do działania i będziesz robić to z przyjemnością Wink


RE: Pomysł na bloga :) - something19 - 29-02-2016 13:17

Również nie mam pomysłu na bloga, a posiadam dwa takie, które planuję rozbudować. Tematyka pierwszego to po prostu pamiętnik, lifestyle, drugi blog jest kolekcją darmowych gadżetów, próbek. Domyślam się, że jest tych blogów jak grzybów po deszczu. Na pierwszym blogu nie mam czytelników od dość dawna. Nie mam pojęcia jak go rozreklamować...
Pierwszy- http://www.cenne-mysli.blogspot.com
Drugi- http://darmowe-gadzety-probki.blogspot.com/ (w sumie jeszcze brak postów)


RE: Pomysł na bloga :) - palma111 - 29-02-2016 13:44

Najważniejsze to pisać o tym co nas interesuje, same najnowsze informacje, warto też sprawdzić konkurencyjne blogi Smile
Krótko mówiąc: blogi specjalistyczne


RE: Pomysł na bloga :) - full2000 - 29-02-2016 14:25

To co poprzednicy. Czyli pisać konkretnie o tym co Cię interesuje jednak moim zdaniem to nie jest jedyny warunek. Najlepiej jak masz niszę na temat której nie ma zbyt wielu blogów... wtedy masz dużo większe szanse przebicia się a co za tym idzie? = $$ Smile


RE: Pomysł na bloga :) - DC1 - 02-03-2016 23:17

(16-06-2015 13:56)m1ch4l88 napisał(a):  Ja osobiście czytam blogi finansowe. Dużo fajnych informacji można znaleźć.
Sam zacząłem niedawno pisać bloga o zarabianiu na pisaniu tekstów. Póki co chyba nikt go jeszcze nie czyta, ale wiem, że w końcu ktoś zacznie wpadać Smile
Warto oczywiście podstawić na dobrą treść, z której można się czegoś dowiedzieć

Podrzucisz jakieś linki? Wink Sam bym poczytał.


RE: Pomysł na bloga :) - Dzipsiok87 - 22-03-2016 23:09

Blog o tym co Cię interesuje Smile Ludzie z czasem sami będą wchodzić i czytać... Wystarczy zobaczyć na mój blog nic specjalnego teksty do 1000 słów a dziennie mam 100 wizyt. Dodam, że bloga prowadzę od miesiąca może troszkę dłuzej i mam dopiero 5 wpisów.


RE: Pomysł na bloga :) - sheko12 - 10-04-2016 19:02

Zawsze przy prowadzeniu bloga o jakiejkolwiek tematyce trafia się do grup społecznych, jakich się chce i jakich to interesuje, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że ludzi jest dziesiątki milionów, a praktycznie większość ma dostęp do internetu.

Reasumując, prowadząc dość ciekawego bloga, nie bloga o oklepanej treści, z masą błędów i braku dobrze zbudowanego wpisu, bo czytelnicy to wyczują, tylko coś, co się będzie miło czytać.

Generalnie rzecz ujmując, czytelnicy nie muszą potencjalnie tego nawet czytać, jesli zależy Ci na kasie, to ważne są wejscia i wynik w google jaki osiągasz, z automatu oczywiście, bo czym więcej ciekawej treści, tym google bardziej zaczyna lubić twojego bloga.

Zuważyłem sporo blogów, gdzie ludzie dzielą się swoją pasją, głównie sportem, a nie pracują, każdego dnia po prostu cieszą się blogiem, życiem, nowymi znajomościami które zdobyli poprzez bloga, nie pracują? w sumie nie, bo kasa im idzie z bloga Smile

Troche systematycznej pracy, wytrwałości i kreatywności, a można zarobić i zdobyć jakąś tam popularność.

PS sam ma bloga, którego zacząłem prowadzić, stworzyłem kilka wpisów, tylko niestety, ale od niego oszedłem, robie błąd, a więc wracam do gry i go rozwijam, być może kupie jakiś theme pod niego Smile


RE: Pomysł na bloga :) - turos - 12-04-2016 00:01

Pisz o tym w czym ty czujesz się być najlepszy xd