Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na bloga :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na bloga :) (/Temat-Pomysl-na-bloga-110820)

Strony: 1 2 3


Pomysł na bloga :) - Medsonek - 20-03-2015 07:12

Witam,
Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na bloga Tongue Osobiście mam już jeden blog ( http://konkursy-przygotowywania.blogspot.com/ ) , jednak to mi jakoś nie wystarcza Tongue O czym pisać żeby zainteresować ludzi?


Odp: Pomysł na bloga :) - Radiant - 20-03-2015 10:23

Po prostu pisz o tym, co Cię interesuje.

Liczy się przede wszystkim unikalny, ciekawy content.

Czytelnicy na pewno się pojawią. Smile


RE: Pomysł na bloga :) - domson - 26-03-2015 14:28

Najlepiej pisać o tym co Cię interesuje i na czym się znasz.
Tutaj masz kilkadziesiąt przykładowych tematów: http://zarabianie-na-blogu.pl/50-pomyslow-na-zarabiajacego-bloga/


RE: Pomysł na bloga :) - Salelifter - 17-04-2015 12:08

Załóż bloga modowego Tongue


RE: Pomysł na bloga :) - Cannzas - 15-05-2015 17:57

Bloga nie pisze się o tym, co interesuje ludzi... Bloga piszesz o tym, co interesuje Ciebie, na czym się znasz i w czym jesteś dobry. Jeżeli będziesz dobrze go pisał, ludzie sami przyjdą.


RE: Pomysł na bloga :) - bllixu - 26-05-2015 20:45

najlepiej pisac o czyms co aktualnie jest na czasie Smile


RE: Pomysł na bloga :) - lolki - 26-05-2015 21:14

Bardzo dużą popularnością cieszą się blogi sportowe i kulinarne. ( to jest mój zdanie )


RE: Pomysł na bloga :) - m1ch4l88 - 16-06-2015 13:56

Ja osobiście czytam blogi finansowe. Dużo fajnych informacji można znaleźć.
Sam zacząłem niedawno pisać bloga o zarabianiu na pisaniu tekstów. Póki co chyba nikt go jeszcze nie czyta, ale wiem, że w końcu ktoś zacznie wpadać Smile
Warto oczywiście podstawić na dobrą treść, z której można się czegoś dowiedzieć


RE: Pomysł na bloga :) - grzesiek1990 - 16-06-2015 21:38

(16-06-2015 13:56)m1ch4l88 napisał(a):  Ja osobiście czytam blogi finansowe. Dużo fajnych informacji można znaleźć.
Sam zacząłem niedawno pisać bloga o zarabianiu na pisaniu tekstów. Póki co chyba nikt go jeszcze nie czyta, ale wiem, że w końcu ktoś zacznie wpadać Smile
Warto oczywiście podstawić na dobrą treść, z której można się czegoś dowiedzieć

Czytasz blogi finansowe to zapraszam na mojego: finansemlodegopolaka.pl Istnieje ok 4 miesiące, więc jeszcze dużo pracy, ale powiedz co myślisz.


RE: Pomysł na bloga :) - rupertos - 18-06-2015 15:52

blogi o modzie, graniu w gry, kosmetyki, gotowaniu czy zdrowego trybu jest od cholery... te najlepsze zarabiaja gruba kase z reklam wiec jesli na czyms sie znasz i masz male umiejetnosci w grafice komputerowej to mozesz smialo pisac a czytelnicy z czasem sie znajda.. wazna tez jest rekalama a co sie najlepiej sprzedaje ? kontrowersje.. warto ich uzyc w naglowkach