Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? (/Temat-Czy-da-sie-zarobic-kase-na-udostepnianiu-mocy-obliczeniowej-110808)



Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - Medsonek - 19-03-2015 18:36

Oczywiście wiem, że można na tym zarobić Bitcoin. Jednak niezbyt chce mi się bawić w przesyłanie do porftela, wymienianie, sprzedawanie i dopiero wypłacanie. Szukam serwisu który automatycznie da mi zarobić $$$ i wypłacić je na paypal Wink ( oczywiście za udostępnianie mocy obliczeniowej Wink )


RE: Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - biol1y - 19-03-2015 19:21

Jak nie chce Ci się "bawić", to najwyżej co możesz zostać wydym.. przez któryś z scamerskich serwisów oferujących kosmiczne zyski. Dodatkowo nie znajdziesz, ani jednego poważnego krypto-serwisu współpracującego z paypal, gdyż jest to najlepszy sposób na wyłudzenia (chargeback).


RE: Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - Siwy2606 - 19-03-2015 19:36

Aktualnie nie jest to lukratywne zajęcie, ale z Twoim podejściem to nigdy nie będzie.


RE: Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - Medsonek - 19-03-2015 20:36

No to może inaczej... znacie może jakąś zaufaną kopalnię BTC i stronę na której można założyć portfel z którego wypłacę na PayPal?


RE: Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - biol1y - 20-03-2015 12:49

(19-03-2015 19:21)biol1y napisał(a):  Dodatkowo nie znajdziesz, ani jednego poważnego krypto-serwisu współpracującego z paypal, gdyż jest to najlepszy sposób na wyłudzenia (chargeback).



RE: Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - cancan - 07-05-2015 01:40

(19-03-2015 19:21)biol1y napisał(a):  Jak nie chce Ci się "bawić", to najwyżej co możesz zostać wydym.. przez któryś z scamerskich serwisów oferujących kosmiczne zyski. Dodatkowo nie znajdziesz, ani jednego poważnego krypto-serwisu współpracującego z paypal, gdyż jest to najlepszy sposób na wyłudzenia (chargeback).

Pamiętam BTC-FLOW i wszystkie double... Straciłem tam 0,01 i od tego czasu jak widzę tego typu serwisy - Dziękuję postoję Smile


Czy da się zarobić kasę na udostępnianiu mocy obliczeniowej? - Artinesse - 05-05-2019 12:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.