Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
T-Mobile usługi bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: T-Mobile usługi bankowe (/Temat-T-Mobile-uslugi-bankowe-110793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Odp: T-Mobile usługi bankowe - dareo0045 - 20-05-2015 11:22

Narazie też waham się.W tmobile bankowe jest 10 expresowych przelewów za darmo na miesiąc.
ups.żeby nie było tak że za 2,3 miesiące SmartBank wprowadzi opłaty.


RE: T-Mobile usługi bankowe - rachman - 20-05-2015 11:33

nie widziałem w smart expresowych dlatego zostawiłem t-mobile ale kartę zamknąłem. nie rozumiem czemu chcesz się przesiadać zamiast otworzyć drugie i mieć 2 a jak któreś wprowadzi jeszcze inne dodatkowe opłaty to dopiero zamknąć Wink
nigdy nie będzie konta które będzie miało wszystko co najlepsze i to za free. jedno ma przelewy szybkie drugie darmową kartę a inne... itd. ciesz się tym co jest będziesz szczęśliwszy Wink


RE: T-Mobile usługi bankowe - bartheez - 20-05-2015 14:37

Ja sobie bardzo chwalę T-mobile i nie mam zamiaru zmienić , chyba , że znajdę coś dobrego z oprocentowaniem wynagrodzenia Smile


Odp: T-Mobile usługi bankowe - dareo0045 - 01-06-2015 15:54

ok.założyłem konto.W piątek był kurier z przesyłką.Podpisałem i dziś aktywowali konto w smartbank.
Ale jednego nie rozumiem.Być może przeoczyłem w regulaminie.
Karty do bankomatu nie przysłali więc jest to chyba typowe konto internetowe.
Może ktoś wyjaśnić więcej??
Aha i tu:
http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/07/bank-smart-opinie.html
znalazłem niepokojącą wiadomość.
Wyrwane z kontekstu:
"Ogólnie jest to typowe konto oszczędnościowe, czyli w pewnym sensie coś pomiędzy klasycznym rachunkiem ROR, a lokatą bankową: 
wyższe oprocentowanie niż na rachunku osobistym,jeden przelew w miesiącu kalendarzowym darmowy, pozostałe (awaryjne) - 5złzmienne oprocentowanie"

Jak to rozumieć.Jeden darmowy przelew miesięcznie ,a następne po 5zł prowizji?
Proszę o pomoc osoby obcykanej w smartbank.


RE: T-Mobile usługi bankowe - rayden - 01-06-2015 16:07

Mam konto w T-Mobile już przeszło miesiąc i na razie nie mogę narzekać. 10 natychmiastowych przelewów w miesiącu robi swoje Big Grin W zupełności tyle mi wystarcza. Obrót kartą 200zł w miesiącu też jest do wykonania, więc zawsze te 6zł w kieszeni na piwo jest Smile Support też ok. Szybko odpowiadają, nie ma z nimi problemów.


Odp: T-Mobile usługi bankowe - dareo0045 - 01-06-2015 16:11

Fajnie że napisałeś,ale mi chodzi o smartbank.


RE: T-Mobile usługi bankowe - rayden - 01-06-2015 16:17

@[dareo0045]
Ale to jest temat o T-Mobile. Wypadałoby napisać oddzielny temat. Wtedy na pewno dowiedziałbyś się więcej Smile


Odp: T-Mobile usługi bankowe - dareo0045 - 01-06-2015 16:30

ok sory.Dzwoniłem do obsługi i wszystko wyjaśnione.


Odp: T-Mobile usługi bankowe - dareo0045 - 09-06-2015 15:17

Mam już założone konto w SmartBank i karte.Z tego względu pomyślałem sobie nie odchodzić z tmobile bankowe.Dla niektórych może nie jest problemem przekroczenie progu transakcji,ale są zapewne tacy którzy będą musieli wcześniej czy później zapłacić te 6zł.
Skoro w regulaminie jest czarno na białym, że aby płacić w tmobile bankowe te 6 zł to trzeba mieć miesięcznie zestawienie transakcji bezgotówkowych nie przekraczającej 200 zł ,to zaczełem wczoraj nabijać transakcje.Wysłałem 50 zł z tmobile do smartbank.Gdy wysłana kwota dotrze, przeleje z powrotem z smartbank do tmobile.I tak do osiągnięcia 4 operacji bezgotówkowych po 50 zeta co powinno dać minimalny próg 200 zł,aby nie opłacać konta.
Może ktoś bardziej obcykany wypowie się czy takie nabijanie transakcji zwiększy miesięczne zestawienie?


RE: T-Mobile usługi bankowe - markow - 09-06-2015 15:41

a co to za problem miec konto tu i tu i karte tylko usunąc w t-mobile i gitara ja tak zrobiłem