Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
T-Mobile usługi bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: T-Mobile usługi bankowe (/Temat-T-Mobile-uslugi-bankowe-110793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: T-Mobile usługi bankowe - romeo123 - 09-04-2015 13:22

w internecie na wszystko znajdziesz negatywna opiniee, a co taki bank musi mieć ze ci zależy na jego opinii platnosc karta robienie przelewowo i to wszystko co mogą robic nie tak ?


Odp: T-Mobile usługi bankowe - dareo0045 - 19-05-2015 21:15

Przed chwilą dostałem emaila:
"W 2015 roku banki w Polsce  zaczęły masowo zmieniać  opłaty dla  klientów posiadających konta z kartą płatniczą. Czy Państwa bank również dokonał takich zmian? Przesyłamy artykuł „Sprawdź za co płacisz w swoim banku”który prezentuje zestawienie opłat za konto i kartę w wybranych bankach.

Jeżeli Państwa bank znalazł się na tej liście, a nie chcą Państwo płacić za swoje konto i kartę płatniczą polecamy założenie Smart Konta za 0 zł dla każdego w Banku Smart. To prawdopodobnie ostatnie bezwarunkowo darmowe konto w Polsce. 

Z naszym kontem nie trzeba liczyć operacji potrzebnych do zwolnienia z opłaty za kartę, czy też spełniać innych skomplikowanych warunków. Do tego nie muszą Państwo szukać darmowego bankomatu. Każdy najbliższy taki będzie. Co więcej, konto można obsłużyć z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji na telefon komórkowy lub przez Internet.

Życzymy miłego dnia, 
Zespół Banku SMART
Bank SMART ul. Solec 38 00-394 Warszawa jest częścią FM Bank PBP SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39A, 02-672 Warszawa, wpisany do rejestru w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000030330, NIP: 526-10-21-021, kapitał zakładowy 308 907 000 zł, w całości opłacony"

Co o tym sądzicie?
Warto zmienić Tmobile Bankowe na SmartBank?
 


RE: T-Mobile usługi bankowe - rachman - 19-05-2015 21:34

ja mam oba. smart założyłem dla free karty. w t-mobile kartę zablokowałem.


RE: T-Mobile usługi bankowe - przemekmax - 20-05-2015 09:25

ja mam mBank SmartBank i T-mobile zaraz trzeba będzie karte w T-mobile zablokować i życie toczy się dalej Lol


RE: T-Mobile usługi bankowe - benga0 - 20-05-2015 09:36

Jeżeli nie robicie kartą 200 zł miesięcznie i obawiacie się, że będziecie mieli 6 zł opłaty to według mnie nie powinniście mieć wgl konta w banku, a co mowa o karcie. Normanie aż odniosłem wrażenie, że na tych kontach macie po 50 zł miesięcznie, a kartą płacicie za czipsy w żabce. Więc automatycznie kwota 6 zł zje wam aż dwie paczki.

Jeju Big Grin Dobrze, że w wieku 18 lat mój bank był w mojej kieszeni, a takie drobne szły na paypala Wink


RE: T-Mobile usługi bankowe - darmoweprobki - 20-05-2015 10:16

Czy karta w smart banku jest całkowicie darmowa i nie ma warunków co do minimalnych transakcji i czy wszystkie bankomaty są bezpłatne?


RE: T-Mobile usługi bankowe - rachman - 20-05-2015 10:18

@benga0 a kim Ty jesteś by komuś mówić kto co może mieć.
Patrz na siebie nie na innych i nie mów co kto ma robić facepalm

edit: karta w smart jest za free całkowicie. jak chcesz to konto a masz już inne możesz zarobić 60 zł, jak chcesz wal na priv napiszę Ci jak, legalnie, rozliczysz się, wypłacisz za kilka tygodni.


RE: T-Mobile usługi bankowe - darmoweprobki - 20-05-2015 11:02

A można w ogóle w smartbanku wykonywać przelewy expresowe i ile kosztują?
A w temacie t-mobile: od kiedy ma być naliczona opłata za kartę (za jaki miesiąc) bo chyba zrezygnuje z karty.


RE: T-Mobile usługi bankowe - almich - 20-05-2015 11:11

od czerwca bodajze albo lipca zmienia sie regulamin wtedy tez beda oplaty ja juz zrezygnowalem z karty.


RE: T-Mobile usługi bankowe - markow - 20-05-2015 11:14

a czy mają szybkie przelewy darmowe tak jak w t-mobile ? i gdzie tu haczyk na czyms muszą zarabiać przecież ?