Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagły skok ruchu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Nagły skok ruchu (/Temat-Nagly-skok-ruchu-110772)



Nagły skok ruchu - TheGleeMat - 18-03-2015 21:34

Witam miałem dziś na stronię dziwny skok ruchu w ciągu godziny 67 wejść z różnych państw zaczynając od USA kończąc na Australii, wydaje mi się to strasznie dziwne może znacie przyczynę.


RE: Nagły skok ruchu - Dennisek78 - 18-03-2015 21:36

Google odkręciło ci korek Jerk


RE: Nagły skok ruchu - Tidus - 18-03-2015 22:58

Sprawdź źródło ruchu. Jeżeli z googli to się jaraj, udaje Ci się.


RE: Nagły skok ruchu - TheGleeMat - 19-03-2015 08:27

Sprawdziłem ruch nie jest z google tylko z simple-share-buttons.com oraz s.click.aliexpress.com . Wiecie może co z tym zrobić ?


RE: Nagły skok ruchu - JCDenton - 19-03-2015 11:26

Ja też mam ruch z share buttons, z mojego doświadczenia wiem, że taki ruch nic nie daje (żadnych konwersji, rejestracji itd.), może być też potencjalnie niebezpieczny. Firmy uruchamiają boty, żeby zainteresować webmasterów i blogerów swoją ofertą.


RE: Nagły skok ruchu - TheGleeMat - 19-03-2015 12:20

Wiem, że jest bezwartościowy dlatego chciałbym go ominąć, dzięki za pomoc póki co go przeczekam Big Grin


RE: Nagły skok ruchu - PanCaro - 20-03-2015 03:45

(19-03-2015 11:26)JCDenton napisał(a):  mojego doświadczenia wiem, że taki ruch nic nie daje (żadnych konwersji, rejestracji itd.),

To słabe masz doświadczenie. Niszy reputacje strony - poprzez współczynnik odrzuceń tzw. śmieciowy ruch. Pracownik Google wspominał o tym. Można zlikwidować ten ruch - nie zaliczać go do statystyk co poprawi jakość strony.