Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! (/Temat-AddMeFast-zyskaj-tysiace-punktow-automatycznie-110745)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! - Pawel091 - 22-07-2015 21:44

Cytat:U mnie coś takiego nie występuje. Widocznie musisz mieć za słaby internet, lub może edytowałeś pliki i zmieniałeś czas?
Zmieniałem kilka razy, by przekonać się, czy będą lepsze efekty, ale po nieudanych próbach zostawiłem oryginał. Najwidoczniej wina wolnego łącza. Tak czy inaczej dziękuję za skrypt Smile


RE: AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! - Mikey - 22-07-2015 22:08

(22-07-2015 21:44)Pawel091 napisał(a):  
Cytat:U mnie coś takiego nie występuje. Widocznie musisz mieć za słaby internet, lub może edytowałeś pliki i zmieniałeś czas?
Zmieniałem kilka razy, by przekonać się, czy będą lepsze efekty, ale po nieudanych próbach zostawiłem oryginał. Najwidoczniej wina wolnego łącza. Tak czy inaczej dziękuję za skrypt Smile

Nie ma sprawy. Możesz zwiększyć przebywanie na stronie.


RE: AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! - Leno - 31-07-2015 12:21

fajnie jest, tylko fb mi konto lajkowanie zablokował po 50 lajkach na mają stronkę pl- na miesiąc blokada.


RE: AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! - Damkofr - 31-07-2015 23:25

(31-07-2015 12:21)Leno napisał(a):  fajnie jest, tylko fb mi konto lajkowanie zablokował po 50 lajkach na mają stronkę pl- na miesiąc blokada.
Norma u mnie jest tak na każdym w miarę nowym koncie. Tylko 3 letnie wytrzymalo ok 2 tyś like.


AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! - Mikey - 08-08-2015 11:54

(31-07-2015 12:21)Leno napisał(a):  fajnie jest, tylko fb mi konto lajkowanie zablokował po 50 lajkach na mają stronkę pl- na miesiąc blokada.

Konto stażowe kosztuje 10zl wydaj i dziennie mozesz nabić 50k punktów w odstępach czasowych.


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: AddMeFast- zyskaj tysiące punktów automatycznie! - boss_ag - 08-08-2015 16:09

Jak ktoś ma problemy z imacro to polecam zainteresować się darmową wersja bota od http://www.pohmeliy.com/
Symuluje normalne klikniecie wiec jest bezpieczny, korzystam z niego od 2 tygodni i oprócz tego, ze nie nalicza za wszystkie akcje i czasami się wyłącza to nie mam zastrzeżeń. Jak załapie to można nim nabić parę k pkt dziennie

W razie problemów z konfiguracją służę pomocą.