Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - blokada konta! WAŻNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - blokada konta! WAŻNE (/Temat-PayPal-blokada-konta-WAZNE-110611)

Strony: 1 2 3


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - TiREX - 16-03-2015 15:13

Dzwoniłem do nich i dowiedziałem się, że muszę połączyć paypal z kontem bankowym i muszę dać potwierdzenie, że to faktycznie jest moje konto. Jak zauważą, że jestem niepełnoletni to odeślą mi pieniądze.


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - Sebqu - 16-03-2015 22:44

A moze te generatory dowodów co sa na necie dadzą rade


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - twardy - 17-03-2015 00:20

Czyli tak jak pisalem, dobrze wiedziec, ze juz sie nie bawia w blokady 180 dniowe Xpokerface
Paypal sie wyrabia Jerk2


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - Mercz - 17-03-2015 19:50

Miałem blokade, odblokowali mi w ciągu 24h. Wink


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - zalsers96 - 21-05-2015 17:35

(17-03-2015 00:20)twardy napisał(a):  Czyli tak jak pisalem, dobrze wiedziec, ze juz sie nie bawia w blokady 180 dniowe Xpokerface
Paypal sie wyrabia Jerk2
ta wyrabia sie kazdy moze ci z dupy chargebacka walnąć


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - Izythor - 22-05-2015 23:48

Czyli nie masz ukończone 18 lat, a po kontakcie telefonicznym z supportem wypłacili ci środki? W rozmowie z konsultantem mówiłeś że nie masz 18 lat? Wysłałeś im dowód tymczasowy?
Pytam bo mam niby to samo ale: jak odpalam paypala normalnie to pisze że moje konto mogło być skradzione bo była w nim aktywność z Florydy (nie, nie byłem tam) i albo mam im wysłać skan dowodu (nie mam 18 lat) albo wyślą mi wiadomość tekstową, tylko że wyślą nie na mój numer,ale na jakiś obcy który nie jest mój i nie idzie go zmienić.
Jak odpalam paypala przez włączenie linku ze skrzynki, z wiadomością o ograniczeniu konta, to wszystko jest po angielsku i ciągle prosi nie o zmianę hasła i pytania zabezpieczającego. Zmieniam je i dalej to samo. Jednak wiadomości przychodzą mi na skrzynkę, czyli nie ukradli mi konta.

Proszę o pomoc, co mam zrobić?


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - Xanter98 - 22-02-2018 10:25

EDIT
Sad Wyswietlilo mi sie w ostatnich, nie zauwazylem daty.


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - Driver - 22-02-2018 11:13

@[Xanter98]

[Obrazek: 49cb98bc6eea.jpg]


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - ProMan - 06-05-2019 19:16

Miałem podobną sytuacje pare lat temu, napisz im że nie masz 18, daj nr konta, wypłacą i zablokują Ci konto