Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - blokada konta! WAŻNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - blokada konta! WAŻNE (/Temat-PayPal-blokada-konta-WAZNE-110611)

Strony: 1 2 3


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - linoskoczek - 15-03-2015 20:24

A wiek podałeś w panelu prawdziwy czy nie?
Ja na Twoim miejscu bym zaryzykował i przesłał im ten skan dowodu osobistego. Nic do stracenia nie masz, a może nie zauważą wieku (mała szansa, ale czemu nie próbować) Jerk2


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - marcel_kk - 15-03-2015 20:26

[Obrazek: 2uzv1mu.jpg]

Dowód osobisty tymczasowy nic Ci nie da tylko Cię bardziej pogrąży,
bo ewidentnie dostarczysz im dowód że masz nie skończone 18 lat a tym samym
złamałeś regulamin firmy PayPal.
Pozostało czekać do pełnoletności...


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - TiREX - 15-03-2015 20:28

(15-03-2015 20:26)marcel_kk napisał(a):  [Obrazek: 2uzv1mu.jpg]

Dowód osobisty tymczasowy nic Ci nie da tylko Cię bardziej pogrąży,
bo ewidentnie dostarczysz im dowód że masz nie skończone 18 lat a tym samym
złamałeś regulamin firmy PayPal.
Pozostało czekać do pełnoletności...

Łatwo ci mówić. Na moim koncie paypal zalega blisko 2 tysiące złotych, a do pełnoletności 2 lata....


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - linoskoczek - 15-03-2015 20:28

(15-03-2015 20:26)marcel_kk napisał(a):  [Obrazek: 2uzv1mu.jpg]

Dowód osobisty tymczasowy nic Ci nie da tylko Cię bardziej pogrąży,
bo ewidentnie dostarczysz im dowód że masz nie skończone 18 lat a tym samym
złamałeś regulamin firmy PayPal.
Pozostało czekać do pełnoletności...

Wbrew pozorom to dobrze, że złamał regulamin PayPala, bo będą zmuszeni rozwiązać z nim umowę i tym samym zwrócić mu środki Smile

@TiREX
Po 180 dniach od nałożenia blokady mają obowiązek Ci dać możliwość wypłaty pieniędzy, także nie stracisz ich.


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - marcel_kk - 15-03-2015 20:35

@[TiREX] nie łatwo, nie łatwo... ja z nimi ścieram sie od kilku lat i wydałem nie mała fortunę na telefony rozmowy
z konsultantami na infolinii a także z doradcami klienta i z działem księgowym.
Nie uważałeś jak robiłeś to teraz nic nie zdziałasz.

@[linoskoczek] nie wprowadzaj użytkowników w błąd bo nie ma nic bardziej idiotycznego jak dostarczyć
samemu na siebie dowód swojej winy.
Firma PayPal jest instytucja finansową i wszelkie dokumenty trafiają do działu księgowości gdzie są
bardzo skrupulatnie sprawdzane i gwarantuje Ci że różnica dwóch lat wypłynie jako pierwsza.


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - linoskoczek - 15-03-2015 20:37

(15-03-2015 20:35)marcel_kk napisał(a):  @[linoskoczek] nie wprowadzaj użytkowników w błąd bo nie ma nic bardziej idiotycznego jak dostarczyć
samemu na siebie dowód swojej winy.
Firma PayPal jest instytucja finansową i wszelkie dokumenty trafiają do działu księgowości gdzie są
bardzo skrupulatnie sprawdzane i gwarantuje Ci że różnica dwóch lat wypłynie jako pierwsza.

Przesłanie dowodu nie zrobi mu żadnej różnicy oprócz takiej, że może mu się poszczęścić. Nie ma nic do stracenia. Jakby się z nimi kłócić, to by właśnie byli zmuszeni zerwać z Tobą umowę, bo przez złamanie jej warunków nie jesteś w stanie jej spełnić, czyli tym samym rezygnują ze współpracy z Tobą jako klientem. Tylko wiadomo jak ta kłótnia wygląda - dzwonisz raz powiedzą Ci jedno, innym razem powiedzą Ci co innego i nic z tego nie wyjdzie.


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - Prizmo* - 16-03-2015 03:48

Tez miałem blokade,ale bardziej szczegółową.
I co?
Dokumenty wysłałem,wszystko co tam chcieli (8 podpunktów było)
Zanim mi konto odblokowali,mogłem już pieniadze wypłacić.
Po 45 dniach.
Cytat:Dostęp do konta był ograniczony przez więcej niż 45 dni. Będzie on nadal ograniczony, ale teraz będzie już można wypłacać środki.



RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - marcel_kk - 16-03-2015 04:44

(16-03-2015 03:48)Prizmo* napisał(a):  Tez miałem blokade,ale bardziej szczegółową.
I co?
Dokumenty wysłałem,wszystko co tam chcieli (8 podpunktów było)
Zanim mi konto odblokowali,mogłem już pieniadze wypłacić.
Po 45 dniach.
Cytat:Dostęp do konta był ograniczony przez więcej niż 45 dni. Będzie on nadal ograniczony, ale teraz będzie już można wypłacać środki.

Po wysłaniu scanów dokumentu dzwoni się na infolinie, zawsze to przyspiesza przesłanie ich do działu księgowego,
a jak masz szczęście i trafisz na ludzkiego konsultanta to załatwi odblokowanie od ręki.


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - Mercz - 16-03-2015 06:44

Mi w ciągu 24h odblokowali Wink


RE: PayPal - blokada konta! WAŻNE - TiREX - 16-03-2015 07:09

(16-03-2015 03:48)Prizmo* napisał(a):  Tez miałem blokade,ale bardziej szczegółową.
I co?
Dokumenty wysłałem,wszystko co tam chcieli (8 podpunktów było)
Zanim mi konto odblokowali,mogłem już pieniadze wypłacić.
Po 45 dniach.
Cytat:Dostęp do konta był ograniczony przez więcej niż 45 dni. Będzie on nadal ograniczony, ale teraz będzie już można wypłacać środki.

Czy ty też podesłałeś dokumenty jak nie miałeś ukończone 18 lat ?