Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupować domeny pod handel? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Gdzie kupować domeny pod handel? (/Temat-Gdzie-kupowac-domeny-pod-handel-110564)



Gdzie kupować domeny pod handel? - RejTom - 15-03-2015 01:50

Witam!
Pytanie w sumie takie jak w temacie, mam kilka pomysłów na ciekawe domeny, głównie .pl, które jak sądzę będzie można za jakiś czas sprzedać z zyskiem i zastanawiam gdzie najlepiej je wykupić.
Z góry dziękuję za pomoc Wink


RE: Gdzie kupować domeny pod handel? - RoyMaster - 15-03-2015 09:17

Tam gdzie są najtańsze czyli samo kupno + przedłużenie na kolejny rok.


RE: Gdzie kupować domeny pod handel? - lechoo - 15-03-2015 20:23

Ja kupuję na aftermarket.pl
Cena rejestracji (jak dla mnie) ok 10 zł za .pl - przedłuzenie na kolejny rok niecałe 50 zł


RE: Gdzie kupować domeny pod handel? - RejTom - 16-03-2015 22:03

no właśnie też przejrzałem oferty i wybrałem aftermarket


RE: Gdzie kupować domeny pod handel? - Anthony - 16-03-2015 23:12

Aftermarket to dobry wybór, również korzystam i polecam.


RE: Gdzie kupować domeny pod handel? - nafri - 21-03-2015 10:14

Oprócz ceny, która jest ważna musisz jeszcze zwróci uwagę na szybkość otrzymania kodu authinfo, w aftermarket nie ma problemu ale np. w nazwa trzeba wysłać "dokument papierowy" żeby otrzymać kod...
Jeżeli chodzi o ceny rejestracji domen *.pl polecam https://www.citynetwork.pl/domeny/