Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do osób zarabiających po za polską - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie do osób zarabiających po za polską (/Temat-Pytanie-do-osob-zarabiajacych-po-za-polska-110501)



Pytanie do osób zarabiających po za polską - gutek126p - 14-03-2015 11:14

hej mam pytanie czy znacie serwisy/pp które w ofercie za granicą aby wpadł lead wysyłają sms lub zapisują się do sub ?
Chodzi mi o to że jak dotychczas wszystkie programy na zagranice widziałem w stylu:
Wypełni ofertę aby odblokować dostęp
Czy istnieją programy zagraniczne tak jak w polsce czyli od razu piszę wyślij sms aby odblokować dostęp, a nie wypełnianie oferty ?


RE: Pytanie do osób zarabiających po za polską - Pitek236 - 14-03-2015 11:15

Na hotcash masz takie coś


RE: Pytanie do osób zarabiających po za polską - gutek126p - 14-03-2015 11:23

no mam ale żeby lead wpadł ktoś z zagranicy musi wypełnić ofertę a mi chodzi o to żeby były programy bez oferty pod dane kraje ?


RE: Pytanie do osób zarabiających po za polską - rasiak221 - 14-03-2015 13:58

mi się wydaje, że hotcash to ma tak jak kolega wyżej powiedział - napisz do karcza, to Ci wszystko wytłumaczy Smile