Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki (/Temat-AKTUALNE-TrafficMonsoon-refback-do-100-lub-staly-refback-do-50-od-kazdej-paczki-110473)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub 1,5 $ na start !!! - rafi213 - 26-03-2015 16:03

Pozostało 3 $ czyli po 1,5$ dla dwóch osób jeszcze. !!!!!
To ostatnia taka promocja z darmowymi $ - pozostaje już tylko promocja REFBACK!!!!

Ostatnie bardzo pozytywne zmiany w LUCRELAB

- zlikwidowano wyświetlanie drugiej solve capcha przy oglądaniu reklam
- strona ładuje się bardzo płynnie
- reklamy w sensie rozbicia nie będą już w tak dużej ilości.
- dodano też procesor STP.

kolejne zmiany wkrótce Smile


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub 1,5 $ na start !!! - rafi213 - 28-03-2015 14:05

Pozostała tylko jedna paczka 1,5$. !!!


RE: LucreLab - refback 111% plus poradnik i pomoc !!! - rafi213 - 30-03-2015 15:40

Wszystkie $ na dobry start rozdane. Oferta refback ważna do odwołania, zasady jak w pierwszym poście!!!
Życzę wszystkim moim partnerom wysokich naliczeń a tym samym zarobków. Smile


RE: [AKTUALNE]LucreLab - refback 111% plus poradnik i pomoc !!! - rafi213 - 06-04-2015 13:39

Świeży raport dot. LucreLab z http://www.alexarankchart.com/d/lucrelab.com
Pokażcie mi ile całkowicie nowych projektów w tak krótkim czasie miało takie notowania. Wink
Porównajcie do innych projektów startujących w podobnym czasie.
Wg mnie LL wypada rewelacyjnie Smile a to dopiero początek Smile


RE: [AKTUALNE]LucreLab - refback 111% plus poradnik i pomoc !!! - rafi213 - 14-04-2015 13:10

Jak widać projekt ma już miesiąc - ranking alexa ciągle rośnie, naliczenia są regularne a także bardzo szybkie wypłaty.Dobry kontakt z adminem plus szybko wprowadzane usprawnienia i poprawki błędów. Jednym słowem każdy zadowolony Smile Zachecam do szerszej dyskusji no i rejestracji bo zapowiada się bardzo dobry długoterminowy biznes.
Można już śmiało układać sobie strategie co by w każdym miesiącu mieć regularną wypłatę .


RE: [AKTUALNE]LucreLab - refback 111% plus poradnik i pomoc !!! - lajkonik - 05-05-2015 11:30

Wszystko w 100%. Super pomoc przy rejestracji i wytłumaczeniu zasad programu. Refback także już przyznany. Z czystym sumieniem polecam tego doświadczonego inwestora Big Grin


RE: [AKTUALNE]LucreLab - refback 111% plus poradnik i pomoc !!! - rafi213 - 21-05-2015 23:43

Cieszę się że jak do tej pory wszyscy zadowoleni. LucreLab przechodzi moje i nie tylko oczekiwania. Jak do tej pory rozwija się znakomicie, co mogę potwierdzić ja i moi poleceni, - dowody wypłat mogę oczywiście zamieścić.

Wszedłem w między czasie w drugi znakomity projekt także Revenue Sharing - TRAFFICMONSOON.
Paczka reklamowa kosztuje 50$ i zarabia 10% czyli 55$ a ja osobom które kupią od 6 ad packów wzwyż przy pierwszej inwestycji wypłacam odrazu na paypal swoją prowizję czyli kolejne 10% - 5$ masz odrazu na paypal. Np. wchodzisz na 10 adpack ja dostaje 10% prowizji czyli 50$ i tyle ci oddaje na paypal!!!.


RE: [AKTUALNE]TrafficMonsoon - refback 100% i LucreLab - refback 111% plus poradnik ! - rafi213 - 28-05-2015 16:00

nic tak nie motywuje i nie potwierdza o jakości biznesu jak dowody wypłat.
Oto jeden z moich dowodów wypłaty z LucreLab (czas oczekiwania 1,5 dnia ) :

[Obrazek: 2hoiqrp.jpg]

A to moj dowód wypłaty z TrafficMonsson: ( wypłata instant - czyli natychmiastowe $ na moim Paypal) Tutaj wypłata niezbyt duża ponieważ większość środków reinwestuje.

[Obrazek: 30a46s6.jpg]


Zapraszam do współpracy. Dla osób które zdecydują się zainwestować w oba biznesy dodatkowy bonus !!!


RE: [AKTUALNE]TrafficMonsoon - refback 100% i LucreLab - refback 111% plus poradnik !!! - rafi213 - 03-06-2015 13:21

Dzisiejsze poranne naliczenie w TrafficMonsoon , mój cel to minimum podwojenie tego. Smile
[Obrazek: nbbxuu.jpg]
Zapraszam do współpracy, dzieki odpowiedniej strategii niektórzy zarabiają tutaj spokojnie po 10 x razy tyle każdego dnia Huh


RE: [AKTUALNE]TrafficMonsoon - refback 100% i LucreLab - refback 111% plus poradnik !!! - rafi213 - 11-06-2015 10:39

a ja już tak tradycyjnie wkleję kolejny dowód mojej skromnej wypłaty. Czas oczekiwania 1 dzień . Huh

[Obrazek: ofr8l2.jpg]

Cały czas stabilnie i do przodu. I chyba oto w tym chodzi Smile
Jeśli ktoś chce poradnik i rozpisaną strategię jak wypłacać takie lub podobne sumy zapraszam do współpracy , bowiem LL ciągle się rozwija na plus.