Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy na facebooku - problem, pomocy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Reklamy na facebooku - problem, pomocy. (/Temat-Reklamy-na-facebooku-problem-pomocy-110434)



Reklamy na facebooku - problem, pomocy. - PLTeam - 13-03-2015 12:08

Siema mam problem jako iż jestem nowy na forum.
Zablokowali mi konto menadżera reklam na fejsie, wysyłam do nich dowód osobisty w celu weryfikacji już z 15,20 razy i cisza... Olka z fejsa team pisze mi, że dodała sprawę do działu technicznego i czekam...
Zrobiłem nowe konta na fejsie do reklamy i mi też poblokowali, reklamy stoją nie wiem, ktoś ma podobny problem, może ktoś pomoże, napisałbym do niego na PW jeżeli jest taka możliwość. Dzięki za pomoc i czekam na konkrety.


Reklamy na facebooku - problem, pomocy. - Admin - 14-03-2015 07:51

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Reklamy na facebooku - problem, pomocy. - Duxone00 - 14-03-2015 13:17

dość często blokują jak ludzie flagują reklamę tzn musisz wstawiać jakiegoś fejka albo coś czego ludzie nie chcą oglądać i zgłaszają


RE: Reklamy na facebooku - problem, pomocy. - MistrzuSysi - 18-04-2015 18:46

Jeśli obrazek ma tekstu za dużo to może dlatego Ci blokują.
Dowodu osobistego nie wysyłaj w życiu do nich.
Już kiedyś o tym pisali by tego nie robić.