Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z PaidVets - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Problem z PaidVets (/Temat-Problem-z-PaidVets-110416)



Problem z PaidVets - kusas - 12-03-2015 23:51

Witam, zacząłem działać na paidverts, wpłaciłem sobie pieniądze na paypala i połączyłem go z paidverts, niby wszystko ok ale niby mam 0$ na paypalu, bynajmniej tak pokazuje mi paidverts. Na Paypalu przewalutowałem sobie złotówki na dolar amerykański więc nie wiem z czym problem. Nie mogę przez to kupić sobie kampanii bo pokazuje mi się takie coś "Error: [{"L_ERRORCODE":"10002","L_SHORTMESSAGE":"Restricted account","L_LONGMESSAGE":"Account is restricted","L_SEVERITYCODE":"Error"}]"


RE: Problem z PaidVets - SmigolMarek - 13-03-2015 00:03

Paypal jest aktualnie wyłączony


RE: Problem z PaidVets - kusas - 13-03-2015 00:06

Dlaczego? Oraz kiedy zostanie włączony?


RE: Problem z PaidVets - SmigolMarek - 13-03-2015 00:13

Potrafisz czytać i znasz angielski? Na PV wszystko pisze


RE: Problem z PaidVets - kusas - 13-03-2015 00:21

No dobra, ale jeżeli chce zapłacić prosto z paypala to dlaczego nie mogę?


RE: Problem z PaidVets - 9Jarek9 - 14-03-2015 11:40

(13-03-2015 00:21)kusas napisał(a):  No dobra, ale jeżeli chce zapłacić prosto z paypala to dlaczego nie mogę?
Skoro Paypal jest na stronie wyłączony, to jest to chyba logiczne że nie kupisz paczek za jego pomocą facepalm


RE: Problem z PaidVets - dariuszxdd - 14-03-2015 11:58

Boże , ludzie jak chcecie wejść do paidverts, to poczekajcie do SWAPU