Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupione, do zamknięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupione, do zamknięcia. (/Temat-Kupione-do-zamkniecia-110375)

Strony: 1 2


Kupione, do zamknięcia. - Nupek369 - 12-03-2015 15:37

Witam. Mam nadzieję, że mamy na naszym forum jakichś informatyków. Mam zamiar zakupić laptopa, przeglądam to wszystko i już mi się we łbie miesza. Na początku myślałem, żeby kupić jakiś ciut lepszy sprzęt tak do 2,5 tysiąca, ale teraz zastanawiam się czy jest sens... W gry nie gram, laptop jest mi potrzebny jedynie do pracy w internecie, słuchania muzyki, oglądania filmów.

Moje wymagania co do sprzętu to: matowa matryca, ekran 15,6 lub 17,3" windows 8, no i bebechy takie żeby nie ciął się przy odpalonych kilku kartach w mozilli i prostych programach, w przyszłości również przy używaniu metatradera.

Ile chcę przeznaczyć na to pieniędzy? No właśnie nie wiem, dzisiaj znalazłem laptopa za 1,5k, ale nie wiem czy to złom czy może spełni moje oczekiwania. Tu jest link: http://www.x-kom.pl/p/221490-notebook-laptop-15-6-lenovo-b50-30-n3540-4gb-1000gb-dvd-rw-win8-1.html#

Wszelkie opinie i podpowiedzi mile widziane. Smile


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - Maersk - 12-03-2015 15:58

Na moje dobry sprzęt jak na tą cenę, ale nie jestem specjalnie znawcą, po prostu sam niedługo chce kupić coś podobnego i wydaję mi się, że jest ok


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - Nupek369 - 12-03-2015 16:41

Cieszę się, że się przyłączasz tematu razem ze mną, może ktoś nam coś doradzi konkretnego. Big Grin


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - karolek22210 - 12-03-2015 20:19

Dość drogi ten laptop bo w innych sklepach bez rabatu itp. jest za 1200 zł Smile
X-kom jest drogi i nie polecam tam kupna. Najlepsze jest Agito lub Morele.

Jeśli chcesz kupić sobie laptopa zadaj sobie najtrudniejsze pytanie i odpowiedź musi być jedna, a więc ile chcesz wydać na niego pieniędzy, ale konkretnie. Widzę, że 2,5 tysiąca, ale czy może więcej czy nie ? Wiadomo, że im więcej wydasz tym będzie to lepszy laptop i na więcej lat.

Jeśli do Internetu chcesz lapka wystarczy tak na parę lat taki za 2 tysiące, ale jeśli do gier w promocjach za 2400-2700 są fajne laptopki, że nawet ładnie pociągną Gta V Smile

Za 2 tysiące kupisz już lapka z "Dobrym" procesorem i3 i kartą graficzną, ale zdarzają się np i5, ale znowu grafika nie jest wydajna lub jej nie ma więc trzeba trochę pokombinować i popatrzeć który laptop będzie najlepszy.

Ja np: swój laptop kupowałem ponad tydzień bo szukałem jak najwydajniejszego i w niższej cenie(promocji), ale się udało Smile


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - Nupek369 - 12-03-2015 20:30

Karolek22210, w morele ten laptop, który podałem jest 30zł droższy, w żadnym innym sklepie też nie znalazłem go taniej. Wink

Jak już wcześniej wspomniałem w gry nie gram, więc na karcie graficznej mi aż tak bardzo nie zależy. Wink

Co do ceny, to doszedłem do wniosku, że ten za 2,5 będzie za drogi jak na moje potrzeby. Do pracy w necie chyba powinno starczyć te 1,5k ewentualnie stówke więcej jakby było warto. Big Grin


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - karolek22210 - 12-03-2015 21:02

Jest tańszy ale troszeczkę w innej konfiguracji.

To poszukam coś w granicy 1500-1600 i dam Ci jutro odpowiedź Smile

Konkretny jakiś sklep masz na oku ? W twoim mieście ? Czy ogólnie z Internetu będzie zamawiany ?

Tak na szybko bym polecił do lapka Smile

http://www.morele.net/laptop-asus-x551ca-x551ca-si30403x-gw-649355/


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - Nupek369 - 12-03-2015 23:20

RTV, xkom, komputronik, media markt mam na miejscu więc w nich byłoby w sumie najlepiej. Wink Zaraz lukne na tego co wysłałeś.


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - karolek22210 - 13-03-2015 07:17

Ahm czyli chcesz odbiór osobisty. Dzisiaj wracam po 10 więc Ci wstawię parę propozycji z tych sklepów Smile


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - dawidekch - 17-03-2015 14:36

Jeśli chcesz żeby wszystko ładnie chodziło i się nie zacinało t proponuje zakup laptopa z dyskiem SSD.


RE: Polecicie jakiegoś laptopa? - Nupek369 - 17-03-2015 14:52

Myślałem nad dyskiem SSD, duża jest różnica między SSD a HDD??