Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+--- Wątek: Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! (/Temat-Regulaminu-dzialu-Refback-PRZECZYTAJ-ABY-TWOJ-TEMAT-NIE-TRAFIL-DO-KOSZA-11030)



Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - Admin - 27-07-2010 23:33

Regulaminu działu Refback

1.Refbacki – system który ma na celu wzajemną korzyść obu użytkowników wyrażona najprościej ,, Ja coś robię ty zrób coś dla mnie’’

2.Zakazane jest zachowanie wykazujące cechy nieuczciwości, podszywania się w celu osiągnięcia korzyści majątkowej,
wyłudzania i innego typu zachowań ogólnie nie aprobowanych w społeczności internetowej w tym płacenie za rejestracje/kliki na własnych stronach www. Wszelkie zachowania mające ww cechy lub cechy podobne wywołają skutek w postaci interwencji administracji.

3.Staraj się zachować systematykę umieszczając tematy zgodnie z ich treścią- czyli pamiętaj o umieszczeniu w temacie informacji co dajesz i co oferujesz.

4.Pisząc temat , staraj się precyzyjne określić swoje oczekiwania, a także napisz co oferujesz w zamian. Pamiętaj, że temat musi być zgodny z regulaminem ogólnym forum.

5.Osoba która odpowiada na prośbę / temat twórcy działu wyraża swoje zainteresowanie. Zakazane jest spamowanie w dziale autora. Piszą tylko osoby zainteresowane.

6.Jeżeli oczekiwanie autora zostanie zaspokojone zobowiązany jest on do poinformowania o tym pisząc odpowiedniego posta w temacie.

7.Podpisz się i zostaw swoje dane pod którymi można się z Tobą skontaktować jeśli to konieczne.

8.To jedyny dział w którym reputacja może zostać użyta jako waluta przetargowa, zwykły użytkownik może przyznać tylko 1 punkt reputacji za jedną przysługę(nie więcej), osoby z rangą VIP i wyżej mogą przyznać kilka punktów zależnie od rangi.

9.Użytkownik ma możliwość tworzenia dowolnej ilości tematów, z wyjątkiem tworzenia kilku tematów dotyczących tego samego serwisu (przykładowo kilka tematów z linkami skipads).

10.Tylko osoba która zakłada temat może przydzielić punkty reputacji.


Użytkownik - 1 reput za 1 refbacka
VIP - 2 reputy za 1 refbacka
CS-Admin - 2 reputy za 1 refbacka
Tutor - 3 reputy za 1 refbacka
Dziennikarz - 3 reputy za 1 refbacka
Specjalista - 3 reputy za 1 refbacka
Programista - 3 reputy za 1 refbacka
Moderator - 4 reputy za 1 refbacka
Super Moderator - 5 reputow za 1 refbacka


RE: Regulaminu działu Refback - tyndyk23 - 28-07-2010 09:14

Ależ pięknie to Banan napisałeśBig Grin


RE: Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - jackass555 - 19-03-2012 22:37

No to się trzeba przystosować xD


RE: Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - Archiebald - 24-05-2013 13:41

Proponuję aby do regulaminu dodać punkt , w którym określa się czas na przyznanie reputka albo w jakiś inny sposób to rozwiązać bo widzę że niektórzy użytkownicy zapominają ...

Chodzi mi o to aby ludzie wywiązywali się z danego słowa
Rozumiem że nie każdy siedzi cały czas przy kompie i szybka reakcja jest nie jest zawsze możliwa.
Tak dla przykładu naklikałem trochę linków a moich repów nie widzę podczas gdy widzę prawie cały czas online ludzi , którym klkałem i piszą nowe posty itp itd ale starych postów nie chce się leniuchom sprawdzać .

Komu by się chciało pisać później do każdego pw z żądaniami - strata czasu Tongue. Pozdrawiam


RE: Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - FalosPL - 13-03-2014 17:38

Regulamin przeczytany. Będę się do niego stosował.


RE: Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - Nju - 06-07-2014 08:58

Akceptuje postanowienia Regulaminu Big Grin


RE: Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - AizenKIng - 15-08-2016 23:04

Przeczytane!


RE: Regulaminu działu Refback - PRZECZYTAJ ABY TWÓJ TEMAT NIE TRAFIŁ DO KOSZA ! - brak - 05-12-2016 21:48

Witam, mam pytanie odnośnie regulaminu bo mnie to nurtuje - czy możliwy jest temat reput za reput?