Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę pożyczyć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Chcę pożyczyć (/Temat-Chce-pozyczyc-110296)



Chcę pożyczyć - Huhpro - 11-03-2015 10:37

Nie wiem czy można. Ale chciałbym pożyczyć dolara na kupno pierwszej kampani reklamowej za 1,05$. Wyklikałem juz 500reklam i mam dopiero 1000 BAP a zarobiłem 0.30$, myślałem, że szybciej zarobie tego dolara ale to się ciągnie i ciągnie także jakby ktoś miał dobre serduszko i by mi ułatwił i przyśpieszył proces zarobku to proszę pisać do mnie. Jeśli zarobie pewną ilość dla siebie to wtedy oddam. Aaa i najlepiej PayPal bo tam właśnie mam konto ale może być cokolwiek. Szybkie info o mnie: Jestem nowym graczem w grze, i to jest mój pierwszy sposób na zarobek.


RE: Chcę pożyczyć - Izythor - 11-03-2015 14:46

Ja Ci nie pożyczę niestety, ale możesz zrobić coś innego. Wejdź w https://www.mytrafficvalue.com/shareholders.html i kup tyle akcji ile zdołasz po jak najmniejszej cenie i sprzedaj je za BAP, co prawda prowizja to 10%, ale i tak będziesz bardziej do przodu niż kupując akcje, portfele MTV i PV są połączone. Za 0.30$ kupisz jakieś 6-7 akcji. Wtedy sprzedaj, możesz ustalić cenę a system automatycznie sprzeda. Da Ci to jakieś 7*650*90%=4095BAP. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam Big Grin


RE: Chcę pożyczyć - gadyalus1 - 11-03-2015 16:23

Ja tylko w taki sposób zbieram pkt BAP bez wkładu finasowego ( z powodu niedziałającego PayPal'a) jestem już w 4 grupie BAP w 11 dni.
Polecam taki sposób !


RE: Chcę pożyczyć - Huhpro - 11-03-2015 16:53

Okej dzięki chyba mi pomogłeś, chociaż to co powiedziałeś to dla mnie po Chińsku ale myślę, że po chwili namysłu i ogarnięciu tej strony co podałeś dam radę ogarnąć. A więc zobaczmy.

Edit: Zrobiłem tak jak powiedziałeś i teraz muszę czekać aż ktoś wykupi moje 8 akcji wystawiłem 1-655. Chyba wszystko dobrze zrobiłem, zobaczymy.

Edit2: Czy może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z opcją recyklingu za 0.05$? Bo z oficjalnego opisu nie za bardzo rozumiem, czy to się opłaca?


RE: Chcę pożyczyć - Criss323 - 01-04-2015 18:17

Tak bardzo się opłaca, to powinna być pierwsza rzecz po osiągnięciu 2000BAP i 0.05$. Działa to tak, że dostajesz reklamy, których nie obejżeli inni użytkownicy. Reklamy te w sumie osiągną wartość 1$ czyli 0.05% --> 1$.