Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typuj z Wangiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typuj z Wangiem (/Temat-Typuj-z-Wangiem-110247)

Strony: 1 2


Typuj z Wangiem - Adam Wang - 10-03-2015 15:47

Siema,
na forum jestem nowy, ale w temacie typowania meczów posiadam niemałe doświadczenie.
Od 5 lat typuje mecze na własny użytek, ale po 2,5 roku b.dobrych statystyk, postanowiłem dzielić się swoimi typami w szerszym gronie tak, jak np. na forum.

Ale do rzeczy!

Po dwutygodniowej przerwie, wróciła Liga Mistrzów, czyli to, co w futbolu każdy kibic kocha najbardziej.
Najbardziej prestiżowe, najbardziej emocjonujące rozgrywki klubowe na świecie.

Dyscyplina: Piłka nożna
Liga: Liga Mistrzów
Kto: FC Porto vs Basel
Typ; 1
Analiza: Obie drużyny na podwórku ligowym, jak i w Lidze Mistrzów radzą sobie bardzo dobrze.
Fala wysokich zwycięstw FC Porto oraz Basel w krajowych rozgrywkach sprawia, że oczekiwania fanów oraz widzów na rewanżowe spotkanie, urosły do niebotycznych rozmiarów.
Pierwszy mecz 1/8 LM zakończył się 1-1 i pomijając fakt rozegrania po 3 spotkania każdej z drużyn, możemy być świadkami bardzo wyrównanej walki, ale bez gradu bramek tak, jak przyzwyczaiły nas po dokonaniach w swoich krajach.
Dlaczego warto postawić na FC Porto?
Zespół z Portugalii posiada większe doświadczenie na arenie Europejskiej, w lidze ograł silniejszych rywali,niż Basel, a przede wszystkim posiada atut własnego stadionu, co na tym etapie rozgrywek jest bardzo ważne, a szczególnie jeśli mówimy o meczach rewanżowych.


Jeżeli chodzi o mecz Real Madryt vs Schalke 04, pozwolicie, że nie przedstawię typów, bo mecz będzie jednostronny, tak jak w pierwszym spotkaniu oraz rok temu Smile


RE: Typuj z Wangiem - B_Y_K_U - 10-03-2015 22:58

Gładko weszłoSmile Pograne za dyszkęLol Temacik będę śledził, powodzeniaSmile


RE: Typuj z Wangiem - kwenk21 - 10-03-2015 23:14

Ładnie to opisane słowami, lecz ciut za mało informacji względem samego meczu. Dużo statystyki, ale takie coś się przydaję, dobry start, tak trzymaj.


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 11-03-2015 19:17

@kwenk21 - taki jest mój styl typowania i w większości przypadków jest trafny, więc się go trzymam Smile

@B_Y_K_U - cieszę się, że pomogłem i dzięki za przyszłe śledzenie Smile


Dyscyplina: Piłka nożna
Liga: Liga Mistrzów
Kto: Chelsea Londyn vs PSG
Typ; 2
Analiza: Gdyby PSG mierzyło się z Chelsea w fazie grupowej, typ byłby nieco inny, tzn. X2, ale faza finałowa rządzi się swoimi prawami, jak chociażby mecz Real vs Schalke 04, ale to inna historia.
Po pierwszym meczu tych drużyn mogliśmy zobaczyć jednobramkowy remis, po bardzo ciekawym widowisku, ale głównym jego reżyserem byli Paryżanie.
Śmiało można stwierdzić, że zwycięstwo w tamtym meczu należało się drużynie z Paryża, ale taki jest futbol,to jest właśnie LM.
Ale wróćmy do wydarzeń, które będą mieć miejsce dzisiaj w Londynie.
W dwumeczu nie można jednogłośnie wskazać faworyta, ponieważ serce mówi za zwycięstwem PSG (po bardzo dobrej grze u siebie), ale rozum wskazuje na Chelsea,jako na samotnego lidera w tabeli PL oraz zwycięzce Capital One Cup.
Biorąc pod uwagę wyniki tych drużyn, jakie osiągnęły przez ostatnie dwa tygodnie na krajowych podwórkach, można stwierdzić, że znaczącą przewagę ma PSG, które pokonało więcej klasowych rywali od Chelsea (z wyjątkiem finału COC) i to w większym bilansie bramkowym.


RE: Typuj z Wangiem - Maersk - 11-03-2015 19:35

Pierwszy dzień i dobry wstęp jednak bukmacherka to maraton, wiesz o tym dobrze zapewne, dlatego trzeba tym bardziej się wziąć do roboty Smile
POWODZENIA
!


RE: Typuj z Wangiem - kredycik - 11-03-2015 21:23

Wygląda na to że sędzia zawali typ Sad


RE: Typuj z Wangiem - Maersk - 11-03-2015 21:38

Ciężko będzie, Chelsea ma idealną sytuację do postawienia autobusu, który przeszedł dzisiaj przegląd przez Mou Jerk



[Obrazek: 11070081_978417705525593_7189435064444947519_n.jpg]


RE: Typuj z Wangiem - kredycik - 11-03-2015 23:19

Złapałem awans PSG zaraz po bramce na 2:1 po 6,5, tuż przed bramką na 2:2 widziałem że było nawet 21,75 Smile


RE: Typuj z Wangiem - MoveR28 - 12-03-2015 18:43

Coś na dziś masz Big Grin?


RE: Typuj z Wangiem - Adam Wang - 13-03-2015 15:36

[Obrazek: 44ndlo.jpg]


Mecz obstawiłem, ale nie dałem typu na forum...