Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór Banku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Wybór Banku. (/Temat-Wybor-Banku-110146)

Strony: 1 2 3 4


Wybór Banku. - sabuk2 - 08-03-2015 17:56

Witajcie,
Mam zamiar założyć sobie konto w banku.
Aktualnie mam 17 lat ale w sierpniu mam 18'stke.
Pierwsze pytanie:
1. Czekać te parę miesięcy do pełnoletności czy może lepiej już założyć(korzyści czy coś)?
2. W Którym banku będzie najlepiej - liczy się koszt za kartę,konto,wypłaty, wpłaty, przelewy( najlepiej 0 bo przy 20zł miesięcznie odczuję to).
Banki do wyboru:
1.Bank PEKAO
2.ING
3.Bank Pocztowy
4.WBK
5. Alior
6. Euro Bank
Pozdrawiam Jakub.
Przepraszam jeśli podobny temat już jest.


RE: Wybór Banku. - awesomerolnik - 08-03-2015 18:14

Polecam jednak MBank (IzzyKonto), posiadam tam konto płacisz za nie 0 złotych do ukończenia 18 roku życia następnie płacisz 3zł/msc. Smile

polecam...


szybkie wypłaty/wpłaty
aplikacja mobilna
możliwość wyłączenia płatności zbliżeniowych
działa jak karta kredytowa (możesz nią zapłacić jako karta VISA)

pozdrawiam


RE: Wybór Banku. - AndroidPL - 08-03-2015 18:14

ja polecam bzbwk


RE: Wybór Banku. - szczygielek - 08-03-2015 18:16

polecam mBank, jeśli będziesz chciał dodatkowo zarobić za założenie DARMOWEGO konta, napisz na pw dogadamy sie Wink


RE: Wybór Banku. - sabuk2 - 08-03-2015 18:16

Tyle że u mnie dostępne banki są tylko te wymienione.
AndridPL dlaczego akurat ten bank?


RE: Wybór Banku. - szczygielek - 08-03-2015 18:18

(08-03-2015 18:16)sabuk2 napisał(a):  Tyle że u mnie dostępne banki są tylko te wymienione.
AndridPL dlaczego akurat ten bank?

w mBank składasz podanie przez internet, kurier przyjeżdża z umową - podpisujesz, na drugi dzień cieszysz się aktywnym kontem. Jeśli wybrałeś konto z kartą, w ciągu dwóch tygodni Twoja karta zostanie dosłana pocztą polską.


RE: Wybór Banku. - sabuk2 - 08-03-2015 18:21

A np. Oferta ING nie jest lepsza?
Co do mBanku
Karta,przelwy, wyplaty, wplaty są darmowe?
Czy karty mogę użyć jako visa np w systemie PayU?
Po 18 roku życia płacę 3zł za konto/karte?
Oraz Jak z wypłatami z bankomatów? Wszystkie mam darmowe?


RE: Wybór Banku. - mamrocik - 08-03-2015 19:14

Radzę poczekać do 18 lat , tutaj na forum Jerk bardzo fajne są oferty związane z zakładaniem konta. Otworzysz konto i możesz zarobić przy okazji. Najlepsze oferty oczywiście gdy masz +18 .


RE: Wybór Banku. - sabuk2 - 08-03-2015 19:26

Gdzie mogę znaleźć takowe oferty? a Jeśli Miałbyś robić np teraz. to w jakim banku?


RE: Wybór Banku. - mamrocik - 08-03-2015 19:48

Dobra też na tą chwilę nie znalazłem tych ofert. Jeśli zależy Ci na czasie , bo nie wytrzymasz do 18-stki Lol to wybrałbym mbank lub WBK. W mbanku mogę zaoferować Ci 25zł przed 18-stką. Po 18-stce 50 zł Lol .( po spełnieniu kilku prostych wymogów przez bank ) . Jak coś PW .

ps.
Zakładając konto w banku pomyśl, dzięki temu zarobisz a nic Cię nie będzie to kosztować.