Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakupy na Amazon.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zakupy na Amazon.com ! (/Temat-Zakupy-na-Amazon-com-110140)



Zakupy na Amazon.com ! - PaulRcootiC - 08-03-2015 16:21

Czesc,jak zly dzial to przepraszam Smile Mam kilka pytan zwiazanych z AMAZON.COM Smile
1.Czy wysylaja do Polski?
2.Ile bedzie szla wysylka z USA do Polski ? Smile
3.Jak mam uzupelnic dane w Amazonie wiem gdzie ale mam problem z uzupelnieniem
W sensie gdzie wpisac Numer budynka i mieszkania .


RE: Zakupy na Amazon.com ! - KerPwn - 08-03-2015 16:34

Nie wiem czy przedmiot który chcesz kupupić jest dostępny też w amazon.co.uk ale warto sprawdzić bo z uk jestem pewny że wysyłają, kilka unikatów w Polsce niedostępnych się zamawiało Smile
@edit
Co do danych to Addres Line 1 piszesz np. Słoneczna 5 m 10
Address line 2 możesz zostawić puste
Pierwsze country to masz województwo
Drugie country to jest kraj
Town miasto
ZIP to masz kod pocztowy


RE: Zakupy na Amazon.com ! - asiorek - 08-03-2015 16:57

a jak jest z cłami etc? doliczają sobie? jak np chce kupić telefon, jakie są szansę, że coś zapłacę jeszcze prócz tej ceny podanej w ogłoszeniu ?


RE: Zakupy na Amazon.com ! - KerPwn - 08-03-2015 17:01

Z USA nie zamawiałem więc się nie wypowiem ale z UK można spokojnie brać bo to przecież europa to żadnego cła nie ma.


RE: Zakupy na Amazon.com ! - PaulRcootiC - 08-03-2015 17:14

(08-03-2015 17:01)KerPwn napisał(a):  Z USA nie zamawiałem więc się nie wypowiem ale z UK można spokojnie brać bo to przecież europa to żadnego cła nie ma.

tyle,ze kase (gift card od przyjaciela) mam na amazon us :/

@edit


Zakupy na Amazon.com ! - Admin - 09-03-2015 09:54

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, dlatego temat został przeniesiony.

(08-03-2015 16:21)PaulRcootiC napisał(a):  Czesc,jak zly dzial to przepraszam Smile Mam kilka pytan zwiazanych z AMAZON.COM Smile
1.Czy wysylaja do Polski?
2.Ile bedzie szla wysylka z USA do Polski ? Smile
3.Jak mam uzupelnic dane w Amazonie wiem gdzie ale mam problem z uzupelnieniem
W sensie gdzie wpisac Numer budynka i mieszkania .

Nie ma problemu, ja też przepraszam za tego warna 20%towego za spam w dyskusji o zarabianiu, który spowoduje blokadę pisania przez Ciebie postów na miesiąc, gdyż łącznie uzbierałeś już 90%.


RE: Zakupy na Amazon.com ! - vivat32 - 08-04-2015 15:46

ciekawe kiedy w końcu otworzą się u nas