Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest sens? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy jest sens? (/Temat-Czy-jest-sens-110095)

Strony: 1 2


Czy jest sens? - Handlarz - 07-03-2015 23:02

Wpadłem na pomysł założenia własnego sklepu z koszulkami (taki program partnerski). Nie jestem żadnym YouTuberem ani nikim sławnym, ot taki normalny człowiek. Czy jest sens? Ktoś będzie to kupował? Jak myślicie?


RE: Czy jest sens? - notentego - 07-03-2015 23:07

Musiałbyś dobrze wypromować


RE: Czy jest sens? - Koja - 07-03-2015 23:15

Jeśli zrobisz ciekawe wzory na te koszulki to na pewno będziesz miał kupców.


RE: Czy jest sens? - Voldir - 07-03-2015 23:49

Pomysł może i fajny ale w dzisiejszej dobie no to nie wiem. Robiliśmy 42 szt. koszulek osiedlowych i jedna kosztowała 22 złote od łebka. Sam widzisz że dzisiaj koszt produkcji takiej koszulki jest nie wielki, biorąc pod uwagę cenę za sztukę. Nie wiem czy to wypali. Nie chcę Cię krytykować ale tylko obiektywnie stwierdzam Smile

Ciężką branżę sobie wybrałeś Smile


RE: Czy jest sens? - Handlarz - 08-03-2015 00:11

Źle zrozumieliście! Smile Jest taki serwis, w którym chcę założyć sklep Big Grin


RE: Czy jest sens? - Szrejter - 08-03-2015 00:17

A więc na wstępie myślałem, że chcesz zrobić coś typu cupsell - jednak poprawiłeś się Big Grin

Więc do rzeczy musisz mieć kupców na koszulki. Fajny motyw, wzór, design to być może przejdzie. Jednak ja bym się w to nie bawił bo dużo na tym nie zarobisz jeżeli w ogóle coś zarobisz... Biorąc pod uwagę, że będziesz zakupywał koszulki od pośrednika (np. cupsell) a oni też muszą na tym zarobić, więc logicznie cena idzie w górę... Ja jeżeli miałbym się zdecydować to odpuściłbym. Jedynie pozostaje tak jak ktoś wyżej pisał - własna produkcja.

Pozdrawiam!


RE: Czy jest sens? - Handlarz - 08-03-2015 00:27

Cały koszt jednego T-Shirtu wynosi 29 zł. Załóżmy, że chcę zarabiać 10 zł za koszulkę. To 39 zł za koszulkę to odpowiednia cena, przynajmniej tak ja uważam.


RE: Czy jest sens? - Admin - 08-03-2015 10:56

Na cupsellu czy alternatywach kokosów nie zarobisz, nie będąc nikim znanym. Możesz próbować się opierać na jakiś chwytliwych hasłach czy akcjach ale nie wróżyłbym worków pieniędzy.


RE: Czy jest sens? - nosleep - 10-03-2015 09:25

bez ryzyka nie ma zabawy, dobra reklama, ciekawe wzory i powidzenia Wink


RE: Czy jest sens? - Voldir - 10-03-2015 10:21

Jeśli mówisz o Cupsell, tak jak @[Admin] wspomniał to daruj sobie. Tam ceny są kosmiczne w porównaniu do innych sklepów czy drukarni, które wystawiają swoje aukcje na allegro, olx czy innego tego typu serwisach.

Jeśli jesteś na prawdę zdeterminowany co do tej branży to już lepiej będzie Ci wejść w współpracę z jakąś drukarnią i u nich robić koszulki ale jako osoba prywatna lub z DG. Na Cupsell kiedyś się bawiłem i chyba koszulka kosztowała 35 zł a ja miałem dostać 5 zł z tego. Mogę się mylić, może coś się zmieniło, jeśli tak to przepraszam. Co to za interes, powiedz mi?