Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share (/Temat-Profit-Forest-rozbudowane-Revenue-Share-110068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 01-04-2015 09:11

Mam nadzieję, że tylko nie powiązał sekcji earnings z odpowiednią bazą.

Czy ktoś kupił Turbo Upgrade ? Ja wczoraj kupiłem i dzisiaj mam 10 reklam po 0.03$, liczyłem na więcej.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 01-04-2015 10:13

Już coś się pierdzieli Sad cała kasa z Earnings wyparowała, reklam brak. Piszę, że trzeba czekać kilka godzin, na to poczekamy i zobaczymy. Recykling się skończył znów bez żadnej reklamy.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 01-04-2015 11:32

Dziwna sprawa z tym recyklingiem u Ciebie, ja już mam trzeci raz wykupiony i dzisiaj znowu dostałem reklamy i od razu kupiłem następny. Czy aby na pewno zaglądasz do zakładki "recycled ads"? Generalnie recykling nie może się skończyć jeśłi nie dostaniesz reklam o wartości 1$ z niego.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kolorpurpury - 01-04-2015 12:26

Tak trwają jakieś prace dlatego w earnings nie ma kasy. Ulepszyli trochę zakładkę z listą transakcji ale nadal nie ma w pełni czytelnych zarobków z poszczególnych poleconych użytkowników Smile

Pomysł z trzema witrynami połączonymi ze sobą jest bardzo fajny ale mam wrażenie, że nie szybko doczekamy się sprawnego funkcjonowania owych witryn. Teoretycznie można to utrzymać w jednej witrynie ale po co?

3 strony dają większe możliwości. Po pierwsze gdy coś się zepsuje prace będą trwały na jednej z nich. Po drugie przyciągną więcej użytkowników bo będą większe możliwości reklamowania ich. Niektórych przyciągną aukcje, innych plany a jeszcze innych klikanie reklam. Więcej jest również wtedy miejsc reklamowych na tych stronach. Więcej bannerów będzie można wyświetlać bez zaśmiecania strony Smile Za tym pomysłem idzie szereg korzyści. Projekt mi się podoba plany również ale wykonanie jak na razie nie jest takie jakbym chciał.

Postanowiłem więc zainwestować w LucreLab kasę z BTC i będę utrzymywał się tam w danej grupie a resztę wypłacał i poświęcał na refbacki oraz na doinwestowanie Profit Forest. Żałuję, że nie zrobłem tego z 2 tygodnie temu ale byłem pewien że szybciej PF wprowadzi BTC.

UWAGA!

Wszystkich moich poleconych w Profit Forest, Lucre Lab i Paidverts lub osób, które chcą nimi zostać jednym z tych serwisów lub nawet we wszystkich proszę o napisanie na priv wiadomości z serwisem w którym są lub mają zamiar się zarejestrować, nickiem w tym serwisie oraz metodą płatności refbacków - Preferuję BTC - wtedy proszę o podanie adresu BTC. Na BTC wypłacam od 5$. Jeśli ktoś koniecznie chce inny procesor - na paypal minimum będzie 10$ a na Perfect Money lub Solid Trust Pay minimum będzie większe ponieważ specjalnie w tym celu musiałbym zakładać i weryfikować tam konta oraz wypłacać tam specjalnie pieniądze na ten cel.

Listę refów chcę sobie ułożyć ładnie w tabelce wraz z wypłaconymi już refbackami i ile dotąd zarobili i tak dalej Smile



RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - diablos30 - 01-04-2015 18:31

wie ktoś ile będzie trwać przerwa? czy ten czas kiedy trwa przerwa zostanie doliczony do wyklikania reklam?


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kolorpurpury - 02-04-2015 09:01

na czas przerwy wyłączona jest zakładka paid ads i po przerwie dopiero są one naliczane Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - overlord25 - 02-04-2015 19:38

Pracują teraz nad modułem gier w ciągu półtora tygodnia ma to być zrobioneSmile w LucreLab gry odpychają wyglądę graficznymTongue liczę na to że w Profit nie popełni tego błęduSmile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kolorpurpury - 03-04-2015 12:28

Najważniejsze, żeby były dobrze wykonane i przynosiły zyski.

Sam się zastanawiam czemu nie ma w tych serwisach takich prostych gierek losowych, których napisanie zajęłoby godzinkę programistom a przynosiły by fajne zyski.

Np. że 10 osób stawia po 1$ i 9 z nich wygrywa 110% i tylko jedna przegrywa! łatwo obliczyć że za każdym razem 10 centów idzie jako zarobek strony. Można nawet zrobić, że 9 osób wygrywa po 111% i 1 cent idzie jako zarobek dla strony. Niby minimalny ale zawsze jest a szansa na wygraną 90% sprawiłaby, że dużo osób by tam wrzucało kasę Big Grin

Takim czymś można operować na różne sposoby. Mogłoby być tak, że stawia 10 osób po 1$ a wygrywa tylko jedna. Owszem szansa mała ale ta osoba wygrywa wtedy np. 9.90$ czyli jest 8.90 do przodu stawiając 1$ ! i 10 centów zysku dla strony. Pewnie mniejsze powodzenie ale za to wygrana osoba 890% czystego zysku..

Gdyby była sytuacja, że np. ktoś wrzucił kasę i uzbiera się 9 osób a inni nie będą chcieli wrzucić wystarczy ustawić jakiś czas po którym jeśli nie będzie 10 osób kasa wraca na konta.


Co do Profit Forest - spadające naliczenia zaczynają się stabilizować więc wygląda na to, że mniej więcej mogą się utrzymywać na tym poziomie. Im więcej będzie zysków z gier, micro jobs i innych w przyszłości modułów tym dłużej się one utrzymają! Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 05-04-2015 07:49

Zabrało punkty a reklam nie widać. Zawsze mają taki poślizg z rana?


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 05-04-2015 09:21

Wczoraj też mieli opóźnienie i to spore, w końcu jest weekend, święta, zresztą jak u nas jest 9:00, to na serwerze jest dopiero 0:00.