Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - ograniczone konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal - ograniczone konto (/Temat-Paypal-ograniczone-konto-110037)

Strony: 1 2


Paypal - ograniczone konto - uzyszkodnik - 06-03-2015 20:11

Parę lat temu korzystałem z konta paypal na dane które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.
Oczywiście długo się nim nie nacieszyłem pokerface
Konto jest w stanie "ograniczonym" i posiada kwotę która chciałbym odzyskać, przeszło już procedurę blokady na 180 dni itp. i teraz
"Dostęp do konta był ograniczony przez więcej niż 45 dni. Będzie on nadal ograniczony, ale teraz będzie już można wypłacać środki. "

Pytam konkretnie o kwestię dodania rachunku bankowego do pp w takiej sytuacji - czy przejdzie weryfikację jeżeli do weryfikacji poda się normalne konto bankowe - żeby zweryfikować trzeba podać kwoty przelewów jakie wysłało paypal na podany numer iban i chyba tyle (ponieważ jest piątek to dopiero w poniedziałek dojdzie).
To podobno uruchamia "przegląd ograniczeń" w domyśle pewnie przez pracownika - czy ktoś przechodził tą procedure ostatnio i odzyskał swoją kasę?

Nazwa konta(imie nazwisko) są bajkowe, nawet nie Jan Kowalski co nie pomaga przy kontaktach z pracownikami...Rolleyes


RE: Paypal - ograniczone konto - twardy - 06-03-2015 20:26

A wyplacisz w ogole kase jesli dane na paypalu nie zgadzaja sie z danymi na koncie?


RE: Paypal - ograniczone konto - uzyszkodnik - 06-03-2015 20:29

jezeli chodzi o przelewy bankowe to tak to dziala w Polsce ze przychodza poprawnie bez wzgledu na to czy sa dane odbiorcy; wystarcza poprawny numer rachunku.

obawiam się tylko o to że dodanie rachunku nic nie zmieni w sprawie "limited"...i nawet nie pozwolą wypłacić na ten rachunek bankowy


RE: Paypal - ograniczone konto - SynAyn - 06-03-2015 21:49

A nie możesz wysyłać na PP? Zależy jaka to kwota, jak jakaś sensowna to mógłbyś się dogadać z kimś zaufanym za jakiś procencik.


RE: Paypal - ograniczone konto - uzyszkodnik - 06-03-2015 21:57

nie, na przelewanie na inne pp jest blokada. jedyna nadzieja w dodaniu konta bankowego ale to też może nie pozwolić na wypłate...


RE: Paypal - ograniczone konto - Mercz - 06-03-2015 23:22

Przeszedlem ta werifkacje, zdjeli mi ograniczenie i zyje. Mozesz podpiac karte preiad w ramach weryfikacji Wink


Paypal - ograniczone konto - Hut - 07-03-2015 11:19

Słuchajcie, ja mam inny problem. Dawno temu założyłem konto na PP i moneybookers na moje dane, ale ze sfałszowaną datą urodzenia (z 16 lat wtedy mialem) Żadnych blokad nie dostałem i wszystko normalnie funkcjonuje, ale boje się że kiedyś jak im się zachce zweryfikować, to będę w dupie Tongue i moje pytanie. Czy jak założe konto na te same dane i poprawną już datę urodzenia, to będą jakieś problemy?


RE: Paypal - ograniczone konto - linoskoczek - 07-03-2015 16:29

(07-03-2015 11:19)Hut napisał(a):  Czy jak założe konto na te same dane i poprawną już datę urodzenia, to będą jakieś problemy?

Jeśli przed tym skasujesz konto z nieprawdziwą datą urodzenia, to nie będzie.


RE: Paypal - ograniczone konto - uzyszkodnik - 13-03-2015 12:41

zleciłem 10-tego ale nadal nic smutny
czyżby bank po cichu odrzucał przelewy ze względu na te dane odbiorcy? w obrocie między polskimi bankami to się nigdy nie zdarzało smutny

EDIT: chyba właśnie tak...no przejebane mocno...pewnie za tydzień wrócą na paypala pomniejszone o 30zł za odrzucony przelew ehh

i co tu zrobic z takim kontem?

jakbym chcial do fejk konta dodac debetówke licząc na to że to odblokuje przesył do innego PP to problem pewnie będzie ten sam, czyli odrzuci autoryzacje karty ze względu na dane właściciela karty.....

EDIT2: przelewy od paypala to jednak przychodzą z polskiego banku, więc tymbardziej liczyłem na to że przełknie te dane odbiorcy - mam doświadczenie z odbieraniem przelewów które dane odbiorcy miały puste lub "b/d" - więc po 3 dniach raczej już nie przyjdzie


RE: Paypal - ograniczone konto - uzyszkodnik - 14-03-2015 17:34

przelew się odbił...no i 30zł poszło się Undecided
jak to wypłacić żeby nie odrzuciło?