Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poradnik Leadmore (/Temat-Poradnik-Leadmore-110017)

Strony: 1 2


Poradnik Leadmore - Leadmore - 06-03-2015 15:32

Witam, poniżej pierwsza wersja poradnika Leadmore. Znajdziecie w nim podstawowe informacje o serwisie oraz o zasadach współpracy. Na bieżąco będziemy aktualizować go na podstawie waszych sugestii Smile

http://leadmore.pl/dodatki/poradnikleadmore
Link dla nowych bez konta w Leadmore: http://leadmore.pl/public/poradnik-leadmore.pdf


RE: Poradnik Leadmore - szykiryki - 06-03-2015 17:46

Leadmore, poradnik fajny, chociaż ograniczanie się w nim przede wszystkim do działania na FB jest trochę śmieszne Wink. Zaproponujcie np. tworzenie, nawet bardzo prostych, blogów/stron z dedykowaną treścią, w którą będą wplecone suby itp. itd.
Czasami mam wrażenie, że jestem tym promilem (bo nawet nie procentem) osób, które działają poza fejsem...


RE: Poradnik Leadmore - adios123 - 06-03-2015 20:03

fejs jest strasznie wypalony, jednak mozna na nim wyciagac jeszcze fajne kwoty


RE: Poradnik Leadmore - szykiryki - 06-03-2015 20:09

@adios, oczywiscie, ze mozna. Ale takiego jednokierunkowego patrzenia na zarabianie nie powinno się nazywać poradnikiem Smile


RE: Poradnik Leadmore - mikiniki - 07-03-2015 08:32

Fajny pomysł z tym Smile
Ciesze się, że Firma się rozwija Smile


RE: Poradnik Leadmore - ebonkyz - 08-03-2015 19:48

"Nie wszystkimi sposobami użytkownicy się dzielą ale wiele ciekawych technik i miejsc do
reklamowania można poznać dzięki ich radą."

Radom nie radą Big Grin


RE: Poradnik Leadmore - Leadmore - 09-03-2015 13:36

(06-03-2015 17:46)szykiryki napisał(a):  Leadmore, poradnik fajny, chociaż ograniczanie się w nim przede wszystkim do działania na FB jest trochę śmieszne Wink. Zaproponujcie np. tworzenie, nawet bardzo prostych, blogów/stron z dedykowaną treścią, w którą będą wplecone suby itp. itd.
Czasami mam wrażenie, że jestem tym promilem (bo nawet nie procentem) osób, które działają poza fejsem...

Oczywiście będą inne techniki. Wybraliśmy Facebook'a na początek.


(08-03-2015 19:48)ebonkyz napisał(a):  "Nie wszystkimi sposobami użytkownicy się dzielą ale wiele ciekawych technik i miejsc do
reklamowania można poznać dzięki ich radą."

Radom nie radą Big Grin

Poprawione.


RE: Poradnik Leadmore - Assasinoo - 11-03-2015 01:29

Odkąd przeczytałem ten poradnik już czuje jak zarabiam 100 zł na 2h, innowacyjne metody, ciekawe nisze. Nie spodziewałem się takich rewelacji w ogólnodostępnym, darmowym poradniku. Kto by wpadł na to, by promować na facebooku? Dzięki leadmore! Heart


RE: Poradnik Leadmore - paoz - 11-03-2015 01:38

(11-03-2015 01:29)Assasinoo napisał(a):  Odkąd przeczytałem ten poradnik już czuje jak zarabiam 100 zł na 2h, innowacyjne metody, ciekawe nisze. Nie spodziewałem się takich rewelacji w ogólnodostępnym, darmowym poradniku. Kto by wpadł na to, by promować na facebooku? Dzięki leadmore! Heart


Przecież nikt nie zdradzi Ci, gdzie masz promować. Rusz głową.


RE: Poradnik Leadmore - Assasinoo - 11-03-2015 02:20

(11-03-2015 01:38)paoz napisał(a):  
(11-03-2015 01:29)Assasinoo napisał(a):  Odkąd przeczytałem ten poradnik już czuje jak zarabiam 100 zł na 2h, innowacyjne metody, ciekawe nisze. Nie spodziewałem się takich rewelacji w ogólnodostępnym, darmowym poradniku. Kto by wpadł na to, by promować na facebooku? Dzięki leadmore! Heart


Przecież nikt nie zdradzi Ci, gdzie masz promować. Rusz głową.

Naprawdę jesteś taki tępy?