Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze propozycje konkursowe ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Wasze propozycje konkursowe ! (/Temat-Wasze-propozycje-konkursowe-110)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 20-11-2009 23:01

Jak w temacie wpiszcie Wasze pomysły na konkurs - nagroda w konkursach to strona z zaproszeniami tak jak w poprzednich.

Pomysłowe konkursy :idea::idea: mogą zostać przezemnie zaakceptowane i wejść w życie - najbardziej cenie takie pomysły które dobrze wpłyną na ocene naszego forum Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - jakubu - 20-11-2009 23:04

Może zrobić konkurs na to kto ma najwięcje reputacji?

Od razu by wszyscy zaczęli pomagać Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 20-11-2009 23:28

i tak każdy w miare możliwości pomaga, tyle że w takim konkursie już nikt nikomu by punktów nie przyznał Tongue więc odpada Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Kilol - 21-11-2009 00:33

Może konkurs na najlepszą reklamę forum ?:idea: Wtedy wpłynęło by to na pewno na forum.


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 21-11-2009 01:09

(21-11-2009 00:33)kilol napisał(a):  Może konkurs na najlepszą reklamę forum ?:idea: Wtedy wpłynęło by to na pewno na forum.

pomysł bardzo dobry, tylko przydało by się go jakoś rozwinąć
tj. - w jakiej formie miała by wyglądać reklama, jak to zweryfikować ?Smile
czekam na Wasze propozycje :idea::idea:Smile


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Kilol - 21-11-2009 10:11

Użytkownicy np. wrzucali by tutaj propozycje swojej reklamy. Tylko nie wiem w jakiej formie mogłaby wyglądać taka reklama. Animacyjna taka jak np. wyskakuje na większości stron ? hmm...Huh


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 21-11-2009 11:07

masz na mysli animowane sygnaturki ? :>


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Kilol - 21-11-2009 11:16

No raczej to miałem na myśli. Podałem tylko propozycje konkursu, ale nie wiem dokładnie w jakiej to ma formie wyglądać. Nad tym trzeba się mocno zastanowićHuh .
Admin - Napisz od razu czy ta reklama z sygnaturkami odpada czy nie Tongue .


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Marello - 21-11-2009 18:17

Może konkurs na nowe logo strony?


RE: Wasze propozycje konkursowe ! - Admin - 21-11-2009 19:19

jeśli nie bedzie lepszego pomysłu to konkurs na sygnaturki się sprawdzi,
mowiąc logo masz na myśli baner? jeśli tak to odpada bo niedawno był dopiero tworzony Smile