Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 13-12-2015 17:57

Przy ekspresowych nie ma limitów, mozesz zlecać dowolną ilość.
Ekspresówki realizowane w dni robocze, więc poza weekendami i świętami.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - lawokPL - 13-12-2015 19:51

Czyli 22 lub 23 zlecam i 23 bedzie?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - syndromx - 15-12-2015 12:51

ile czasu mniej więcej czekaliście na wypłatę na paypal?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Jork - 15-12-2015 14:23

@up

Tyle samo co i na konto bankowe Smile
5 dni roboczych


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - syndromx - 15-12-2015 15:11

Myślałem że będzie szybciej, zamuliłem Big Grin


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - ELdollaro - 19-12-2015 10:13

Jak chcę dostać wypłatę przed świętami to muszę dzisiaj zlecić czy jutro też będzie ok? Bo nie wiem czy te 20 grudnia to łączenie z tym dniem czy już nie Big Grin


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 19-12-2015 10:19

Wydaje mi się, ze spokojnie można jutro.
LM pisało, że zlecone 21 grudnia będą wysyłane po świętach, wiec moim zdaniem jutro można zlecić, żeby było przed 24 Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - ELdollaro - 21-12-2015 12:44

Wypłata wczoraj zlecona i dzisiaj już na koncie, dzięki Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 21-12-2015 13:27

Zgodnie z obietnicą- wczoraj zlecona, dzis zrealizowana!


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Ciastek - 21-12-2015 15:45

Ja zleciłem wczoraj,a oczekuje dalej... Pewnie dostanę już po świętach. @[Leadmore]