Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Eliteman - 14-08-2015 10:48

Dziś nie realizuja wypłat? Wczoraj zlecilem i nadal oczekująca... Ekspresowa oczywiście


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Pyczarka - 14-08-2015 10:55

Też wczoraj zlecona i wciąż oczekująca ekspresówka.

Kasa na weekend by się przydała :O

edit.
U mnie też, powinna dość, przyjamniej w BGŻ Tongue


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Eliteman - 14-08-2015 11:24

Zrealizowana, ciekawe czy dziś dojdzie ostatnią sesją Big Grin

no i nie doszła, pierwszy raz się tak zdarza i akurat jak potrzebuje na weekend... oj leadmore, psujecie się Tongue tylko wypłaty zrealizowane do 11:30 dojdą tego samego dnia, lipa


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - JustinTime - 14-08-2015 12:23

Dlaczego nie moge zapisać peselu?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - zozols1 - 14-08-2015 12:32

(14-08-2015 09:44)SKOR514 napisał(a):  Siema, może trochę nie w temacie, a nie chce robić syfu na forum. Chodzi mi w zasadzie o wypłatę która kiedyś "masz szanse nadejść xD". Sprawa wygląda tak, że nie mam konta w banku, a chce zarabiać w tym serwisie, czy nie będzie problemu, jeśli pieniądze będę wypłacał na konto kolegi, lub mamy?

Nie powinno być żadnego problemu. Ja robię na danych brata - wcześniej na freebizie na mamę, a hajs wypłacam na konto o moich danych.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 17-08-2015 09:55

Ekspres zleciłem wczoraj o 17, już zrealizowany. Błyskawicznie! Dzięki!


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - JustinTime - 20-08-2015 18:54

Trzeba wysyłać fakture na mail? bo wypłata 2 dni stoi i w sumie nie wiem Big Grin


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Majka - 20-08-2015 18:59

(20-08-2015 18:54)JustinTime napisał(a):  Trzeba wysyłać fakture na mail? bo wypłata 2 dni stoi i w sumie nie wiem Big Grin

Raczej rachunek. Wysłać musisz obowiązkowo. Jak zleciłeś omyłkowo fakturę najlepiej pisz do Moniki:

http://zarabiam.com/User-MonikaLeadmore-84795


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - wojtekmi12 - 20-08-2015 21:34

Ile oczekujecie na wysłanie przelewu zwykłą wypłatą na rachunek? Zazwyczaj brałem ekspres i było spoko, a teraz z samego rana 18 wypłacilem, mail wysłałem i ciągle oczekująca


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - MonikaLeadmore - 27-08-2015 09:25

Tak dla przypomnienia Wink
(i dla nowych w tym wątku)

Wypłata ekspresowa realizowana jest w 24h.
Wypłata zwykła realizowana jest do 5 dni roboczych.