Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nicooo - 09-07-2015 13:37

(09-07-2015 13:33)kacperek1212 napisał(a):  To trzeba wysyłać osobno, nie wystarczy uzupełnienie w profilu?

tak trzeba wysłać rachunek na [email protected] ..... to już było pisane 32213 , dodatkowo wyskakuje u góry w panelu po zleceniu wypłaty..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szyweg - 09-07-2015 22:17

del


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - PaidMoney - 10-07-2015 17:32

Witam jak wypłacić pieniądze z leadmore nie mając 18 lat (blisko jest) ?
Mam wysłać nr konto na poczte księgowości ?
Mam swje konto mogę go użyć ?
Pesel podać swój, czy prawnego opiekuna ?

Pzdr


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nicooo - 10-07-2015 17:44

(10-07-2015 17:32)PaidMoney napisał(a):  Witam jak wypłacić pieniądze z leadmore nie mając 18 lat (blisko jest) ?
Mam wysłać nr konto na poczte księgowości ?
Mam swje konto mogę go użyć ?
Pesel podać swój, czy prawnego opiekuna ?

Pzdr

http://leadmore.pl/dodatki/faq ...


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - wojtek12125 - 10-07-2015 22:17

Cześć, mam pewien problem i chciałbym się dowiedzieć co się stało. Na koncie miałem 55,5zł, o 19:08 (dokładnie wtedy gdy zalogowałem się na konto co jest dziwne) wszedłem w płatności i dowiedziałem się, że została zlecona wypłata, nikt do mojego konta nie ma dostępu, zlecenie jak na razie ma status oczekująca lecz nie wiem co mam z tym zrobić. Dodam, że na konto leadmore nie wchodziłem ok 2tyg. Pisałem do supportu ale na odpowiedź najpewniej będę musiał troszkę poczekać. Pozdrawiam i liczę na pomoc Sad


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 11-07-2015 10:17

(10-07-2015 22:17)wojtek12125 napisał(a):  Cześć, mam pewien problem i chciałbym się dowiedzieć co się stało. Na koncie miałem 55,5zł, o 19:08 (dokładnie wtedy gdy zalogowałem się na konto co jest dziwne) wszedłem w płatności i dowiedziałem się, że została zlecona wypłata, nikt do mojego konta nie ma dostępu, zlecenie jak na razie ma status oczekująca lecz nie wiem co mam z tym zrobić. Dodam, że na konto leadmore nie wchodziłem ok 2tyg. Pisałem do supportu ale na odpowiedź najpewniej będę musiał troszkę poczekać. Pozdrawiam i liczę na pomoc Sad

pisz do supportu, niech anulują i zmień hasło.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 11-07-2015 18:56

Jak napiszę do księgowości , że zgadzam się na pobranie 10% , ale proszę o jak najszybszą wypłatę( ikona ekspresowej nie była dostępna) to wypłacą mi szybciej?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Kurus92 - 11-07-2015 19:06

@up
Nie pytaj,tylko pisz Wink


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Dean Ambrose - 11-07-2015 19:33

(11-07-2015 18:56)tomswi napisał(a):  Jak napiszę do księgowości , że zgadzam się na pobranie 10% , ale proszę o jak najszybszą wypłatę( ikona ekspresowej nie była dostępna) to wypłacą mi szybciej?

Nie. Jeśli nie ma możliwości zrobienia ekspresowej, to jej nie dostaniesz.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Majka - 11-07-2015 19:40

(11-07-2015 18:56)tomswi napisał(a):  Jak napiszę do księgowości , że zgadzam się na pobranie 10% , ale proszę o jak najszybszą wypłatę( ikona ekspresowej nie była dostępna) to wypłacą mi szybciej?

Księgowa jest na urlopie - nic nie załatwisz!