Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Exodisss - 10-06-2015 11:27

Dzięki za info Wink


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 11-06-2015 11:38

Umowa o dzieło zrealizowana.
Zlecona 5.06, wczoraj LM otrzymał moją umowę, więc ekspresowo ;]


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - ROT - 11-06-2015 16:23

Zrealizowałem dzisiaj kilka minut po północy wypłate testową(ekspress) i do tego czasu wisi jako oczekująca...O co tu chodzi?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - szykiryki - 11-06-2015 17:23

wyslales ino rachunek na dobry adres?


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - ROT - 11-06-2015 19:30

Nawet o tym zapomniałem... Ale już wysłałem.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Mercz - 12-06-2015 22:44

Czekałem 2 dni od przesłania rachunku na e-mail Huh


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - zjadamkredki - 14-06-2015 21:48

Jeśli zleciłem wypłatę w ten czwartek to kiedy mniej więcej będzie zrealizowana ? Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - dedzior228 - 14-06-2015 22:41

Cytat:Wysłałem rachunek kiedy mogę spodziewać się wypłaty ?

- Na przelew mamy 7 dni roboczych od dnia następnego po otrzymaniu przez nas rachunku np. Jeżeli wysłałeś rachunek w środę 11 lutego o 22:42 to najpóźniej wypłata będzie na Twoim koncie w piątek 20 lutego. Sprawdź dokładnie podane dane, jeżeli pomylisz się i będzie konieczność cofnięcia rachunku napisz na [email protected], niestety w takim przypadku czas na realizacje obowiązuje od wysłania poprawionego rachunku.

reasumując, maksymalnie wypłatę otrzymasz w poniedziałek 22 czerwca Wink


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Loris - 15-06-2015 08:28

Przelew ekspresowy zrealizowany w 40 minut od wysłania rachunku Smile

I oczywiście pieniądze są już na koncie.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nesarions - 15-06-2015 18:14

u mnie z 8 jeszcze oczekujaca :> Jutro wychodza ?