Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Mikey - 18-03-2015 15:52

U mnie też 16 pojawiło się "Zrealizowana", ale kasę dostałem.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - creativeD - 18-03-2015 15:56

Numer konta napewno dobry bo zlecałem już dwie wypłaty i doszły, jednak ta teraz nie. numer konta bankowego jest dobry..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 18-03-2015 16:00

Widocznie niezawodna p.Monika lub ktoś inny popełnił błąd.
Pisz na kontakt do księgowości.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - creativeD - 18-03-2015 16:03

Wysłałem wiadomość, zobaczymy co z tego będzie ..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Branzolek - 18-03-2015 16:05

Monika nie jest chyba księgowa

Co nie zmienia faktu ze LM sie trochę stoczył


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Ciastek - 18-03-2015 17:34

Byle nie przekraczali terminu 7 dni roboczych na wypłatę i będzie ok. Ciekawe czy jeszcze kiedykolwiek wrócą czasy kiedy to zlecało się wypłatę w niedzielę i w środę pieniądze już były na koncie. Dzięki temu dużo osób u nich zarabia.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 18-03-2015 17:52

Teraz mam wrażenie , że to może odstraszać ludzi. Mnie ogromnie zniechęciła odpowiedź od księgowości "Nie wiemy , kiedy kolejne wypłaty" no bo jeśli oni nie wiedzą to kto


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - nicooo - 18-03-2015 17:58

Ja zleciłem wypłatę w niedzielę , mam nadzieje , że jutro pójdą..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - creativeD - 18-03-2015 18:01

A ja mam nadzieję, że mi wypłacą to co niby jest już wypłacone ..


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Pendulum - 18-03-2015 18:05

Poczekaj aż Ci bank zaksięguje