Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy (/Temat-Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat-Zbiorczy-109923)



RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Bordo - 16-03-2015 20:22

Ja napisalem dzisiaj o godzinie 11 i o tej samej dostalem odpowiedz Big Grin


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - stefan18 - 17-03-2015 14:29

Wypłatę z 6 marca wczoraj otrzymałem na konto. Smile


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 17-03-2015 14:44

Napisałem do Księgowości na kiedy planują kolejne wypłaty.
Odpisali mi że nie wiedzą. Ktoś wytłumaczy mi dlaczego księgowość nie wie takich rzeczy lub nie może chociaż określić kiedy wypłaty nastąpią?

W HC może niekoniecznie zlicza lepiej leady , ale sam kontakt z osobami kompetentymi i możliwość przyśpieszenia wykonania wypłaty jest o niebo wyżej.

Proponuje to przemyśleć przez ludzi z LM


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - Ciastek - 17-03-2015 17:08

Szkoda bo miałem nadzieję,że w tym tygodniu pójdą jakieś przelewy Tongue


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 17-03-2015 17:12

Zapewne pójdą w poniedziałek dopiero Angry


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - MonikaLeadmore - 17-03-2015 19:21

W tym tygodniu będą realizowane wypłaty jeszcze.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 18-03-2015 14:50

(17-03-2015 19:21)MonikaLeadmore napisał(a):  W tym tygodniu będą realizowane wypłaty jeszcze.

Czy to oznacza , że będą realizowane jutro? Bo jeśli w piątek to i tak ich nie dostaniemy w tym tygodniu


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - HardCoreSex - 18-03-2015 14:59

Pani Moniko, odkąd została Pani księgową LeadMore stał się najgorzej wypłacającym serwisem subkrypcji sms.
Panie Arku, a było tak cudownie...


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - creativeD - 18-03-2015 15:46

Zleciłem wypłate 10 marca, zrealizowana została 16 marca, czy możliwe jest to że tak długo idzie przelew na bank ? bo do tej pory nie dostałem pieniędzy.


RE: Wyplaty-Zrealizowane-Oczekujace-Temat Zbiorczy - tomswi - 18-03-2015 15:49

(18-03-2015 15:46)creativeD napisał(a):  Zleciłem wypłate 10 marca, zrealizowana została 16 marca, czy możliwe jest to że tak długo idzie przelew na bank ? bo do tej pory nie dostałem pieniędzy.

Nie możliwe , sprawdź numer konta , jeśli jest okej to napisz na "pomocny" kontakt