Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Podatki (/Temat-Podatki-109910)



Podatki - Guacamoled - 04-03-2015 20:10

Cześć, mam pytanie. Mam 16 lat i zarabiam na LeadMore.pl i HotCashu. Mój tata ma zasiłek rehabilitacyjny, więc od tego roku rozliczam się na mamę (umowa o zlecenie HC). Na to się zgodzili, ponieważ w tym wypadku rozliczać jest się łatwo - HC nawet odprowadza podatek. Parę dni temu spróbowałem LeadMore i wpada mi o wiele więcej leadów. Jednak problem jest z rozliczaniem, nie ma umowy więc wszystko spada na moje barki, a rodzice nie ufają mi w tych sprawach o podatkach itd. Co radzicie mi zrobić?


RE: Podatki - Gremquen - 04-03-2015 20:13

Jeśli rodzice nie bardzo się godzą na inne rozliczanie niż umowa, to może zmień serwis sub sms, który takie umowy oferuje? Wink


RE: Podatki - wisniowy13 - 04-03-2015 20:42

Możesz w leadmore mieć umowę. Warunki są 2:
1. Zarobki minimum na jedną umowę 600zł.
2. Nie możesz podpisać umowy jeśli wcześniej wypłaciłeś pieniądze z Leadmore na rachunek.


RE: Podatki - Guacamoled - 04-03-2015 21:09

(04-03-2015 20:13)Gremquen napisał(a):  Jeśli rodzice nie bardzo się godzą na inne rozliczanie niż umowa, to może zmień serwis sub sms, który takie umowy oferuje? Wink

HotCash oferuje tylko na LM mam ok. 2x większe zarobki Wink

(04-03-2015 20:42)wisniowy13 napisał(a):  Możesz w leadmore mieć umowę. Warunki są 2:
1. Zarobki minimum na jedną umowę 600zł.
2. Nie możesz podpisać umowy jeśli wcześniej wypłaciłeś pieniądze z Leadmore na rachunek.

Dzięki za informację! Jak jest z umową? Dostałeś już?