Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o subach SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co sądzicie o subach SMS? (/Temat-Co-sadzicie-o-subach-SMS-109839)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Voldir - 09-03-2015 10:02

Tutaj nie ma się z czego tłumaczyć. Praca jak każda inna tylko że ma specyficzny charakter i najróżniejsze sposoby promocji. Nie ma co pogrążać czy oczerniać SUBÓW bo Ty, gdybyś pracowało jako:
- akwizytor
- przedstawiciel handlowy
- marketingowiec
- bankowiec

czy zwykły szary pracownik sklepu:
- motoryzacyjnego
- budowlanego

lub innego typu sklepu/marketu, to też byś wciskał ludziom bajeczki jak to Twoje cacka potrafią ze złotówki zrobić 100 mln. Gdyby Ci szef kazał mówić ludziom że ten samochód pojedzie 400km/h a jego V-max to 250, to miałbyś wyrzuty sumienia że klienta zrobiłeś w bambuko bo wydał powiedzmy 200k i nie dostał, tego czego oczekiwał? Przecież naciągnąłeś go na hajs a nie dostał tego, czego oczekiwał. W subach jest tak samo... Ktoś chce doładować tel za darmo i tego nie dostanie a co lepsze, jeszcze za to zapłaci. Gdybyś jednak nie wcisnął takiej bajeczki to by Cię szef najwyraźniej wypieprzył z roboty, czyli byś nie zarobił więcej, Dostrzegasz różnicę? Prawie każdy ale to każdy zawód ma w sobie tą nutkę kłamstwa bo żeby klient coś kupił to Ty musisz TEN PRODUKT DOBRZE SPRZEDAĆ ! To już nie czasy komuny, gdzie wszystko było państwowe, że każdy miał po równo i po równo kradł. Dzisiaj musisz być rekinem w stadzie płotek bo inaczej zginiesz. Taka jest smutna prawda Smile

Taki temat już był nawet na forum a może nawet 2. Wg. mnie nie ma co tego rozkminiać bo zdania są podzielone jeśli chodzi o suby. Chcesz zarobić to promuj. Chcesz żyć zgodnie ze swoim sumieniem (o ile kogoś gryzie) to zwiń interes i finito. Ja tutaj dalszej, większej rozkminy nie widzę bo taki temat może prowadzić tylko do różnych zgrzytów na forum, między zwolennikami a przeciwnikami subów.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - prololex - 09-03-2015 13:43

(09-03-2015 10:02)Voldir napisał(a):  Tutaj nie ma się z czego tłumaczyć. Praca jak każda inna tylko że ma specyficzny charakter i najróżniejsze sposoby promocji. Nie ma co pogrążać czy oczerniać SUBÓW bo Ty, gdybyś pracowało jako:
- akwizytor
- przedstawiciel handlowy
- marketingowiec
- bankowiec

czy zwykły szary pracownik sklepu:
- motoryzacyjnego
- budowlanego

lub innego typu sklepu/marketu, to też byś wciskał ludziom bajeczki jak to Twoje cacka potrafią ze złotówki zrobić 100 mln. Gdyby Ci szef kazał mówić ludziom że ten samochód pojedzie 400km/h a jego V-max to 250, to miałbyś wyrzuty sumienia że klienta zrobiłeś w bambuko bo wydał powiedzmy 200k i nie dostał, tego czego oczekiwał? Przecież naciągnąłeś go na hajs a nie dostał tego, czego oczekiwał. W subach jest tak samo... Ktoś chce doładować tel za darmo i tego nie dostanie a co lepsze, jeszcze za to zapłaci. Gdybyś jednak nie wcisnął takiej bajeczki to by Cię szef najwyraźniej wypieprzył z roboty, czyli byś nie zarobił więcej, Dostrzegasz różnicę? Prawie każdy ale to każdy zawód ma w sobie tą nutkę kłamstwa bo żeby klient coś kupił to Ty musisz TEN PRODUKT DOBRZE SPRZEDAĆ ! To już nie czasy komuny, gdzie wszystko było państwowe, że każdy miał po równo i po równo kradł. Dzisiaj musisz być rekinem w stadzie płotek bo inaczej zginiesz. Taka jest smutna prawda Smile

Taki temat już był nawet na forum a może nawet 2. Wg. mnie nie ma co tego rozkminiać bo zdania są podzielone jeśli chodzi o suby. Chcesz zarobić to promuj. Chcesz żyć zgodnie ze swoim sumieniem (o ile kogoś gryzie) to zwiń interes i finito. Ja tutaj dalszej, większej rozkminy nie widzę bo taki temat może prowadzić tylko do różnych zgrzytów na forum, między zwolennikami a przeciwnikami subów.

Nic dodać nic ująć.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - nosleep - 10-03-2015 09:23

każdy sobie rzepkę skorbie


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Arivi - 10-03-2015 11:31

Biznes zawsze taki był i taki będzie... to od nas zależy jak go chcemy prowadzić i nic nikomu do tego. Nie ma sensu prowadzić takiej dyskusji ponieważ nigdy ona się nie skończy... Tak samo jest z religią... Ateiści próbują wiernym wmówić, że cała ta wiara to ściema, a wierni wmawiają ateistą, że to co mówią to kłamstwo...(takie wojny nie mają sensu, ponieważ ludzie sami decydują o własnym losie).

Jak sami bardzo dobrze wiecie... jedni będą bronić swoich poglądów... drudzy swoich, a dyskusja może nigdy się nie skończyć.

Bardziej denerwuje mnie zachowanie niektórych dzieciaków, którzy zaczynają przechodzić z innych for na to forum... o takie zachowanie:



RE: Co sądzicie o subach SMS? - Reszka - 10-03-2015 12:06

Ilość postów i burzliwa dyskusja mówi sama za siebie, zarabianie na sub to oszukiwanie, a to że ktoś nie żeruje na nie których metodach świadczy że ma jeszcze resztki etyki i moralności. Temat i wasze posty również oznaczają że nie czujecie się z tym zbyt dobrze co jest dobrym znakiem Big Grin Amen. Nie zmienia to faktu że oszustwo to oszustwo a suby jeszcze maks rok pociągną Jerk


RE: Co sądzicie o subach SMS? - thc19905 - 10-03-2015 12:13

To jest jeleniem to się nabierze Smile


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Voldir - 10-03-2015 12:27

@[Reszka]

Podaj mi jakiś sensowny argument. Wszystkie programy oprócz video i download to REAL CONTENT, bo tam ktoś wygrywa. Jedna osoba bo jedna ale wygrywa, więc to oszustwo nie jest. Inną sprawą jest Nasz sposób promocji. Twój argument jest sorry ale z dupy wyciągnięty, nie poparty żadnym konkretnym dowodem. Jeszcze nie dawno płakaliście przed 25 grudnia że to koniec subów etc. Miałem niezłą polewkę z tego. Konwersja trzyma się na takim samym poziomie jak w ubiegłym roku. Temat końca subów można porównać do wyznaczania daty końca świata. Najpierw: 1990, potem 1996, 2000, 2002, 2008, 2010, 2012, 2036 i tak do dalej i tak dalej. beka
Zbastuj już proszę bo spadnę z krzesła Smile

Amen Proroku Smile


RE: Co sądzicie o subach SMS? - ebonkyz - 10-03-2015 18:40

(10-03-2015 12:27)Voldir napisał(a):  @[Reszka]

Podaj mi jakiś sensowny argument. Wszystkie programy oprócz video i download to REAL CONTENT, bo tam ktoś wygrywa. Jedna osoba bo jedna ale wygrywa, więc to oszustwo nie jest. Inną sprawą jest Nasz sposób promocji. Twój argument jest sorry ale z dupy wyciągnięty, nie poparty żadnym konkretnym dowodem. Jeszcze nie dawno płakaliście przed 25 grudnia że to koniec subów etc. Miałem niezłą polewkę z tego. Konwersja trzyma się na takim samym poziomie jak w ubiegłym roku. Temat końca subów można porównać do wyznaczania daty końca świata. Najpierw: 1990, potem 1996, 2000, 2002, 2008, 2010, 2012, 2036 i tak do dalej i tak dalej. beka
Zbastuj już proszę bo spadnę z krzesła Smile

Amen Proroku Smile

Nawet te video i download mogą być prawdziwe, zależy co się promuje.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Voldir - 10-03-2015 19:00

@[ebonkyz]

Mówię o pełnometrażowych filmach. Prawdziwy plik do pobrania, można udostępnić raczej tylko na HotCash. W tej chwili tam jest tylko SMS Premium. Mam na myśli gotowe LP w serwisach.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Assasinoo - 10-03-2015 19:03

Myślę, że to naprawdę zależy od osoby, jego moralności, sposobów promocji - czy dają mu one powody do wyrzutów sumienia itd. ^^ Sam bawiłem się w to i nie miałem żadnych wyrzutów sumienia, nawet niektóre metody promocji można nazwać drobnym bh Wink Ale obecnie nie zarabiam na sub sms.