Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o subach SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co sądzicie o subach SMS? (/Temat-Co-sadzicie-o-subach-SMS-109839)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Branzolek - 03-03-2015 22:35

(03-03-2015 22:29)PremAccHack napisał(a):  Kazdy kto zarabia na subach troche "wiekszego" pieniążka potrafi sie usprawiedliwić że nic zlego nie robi.
Ja jak weszlem w suby to po paru dniach zaczelem sobie uswiadamiac ze robie cos złego. Po prostu nie moglem normalnie funkcjonowac robiac takie rzeczy. Jak moglbym potem pójść do kosciola i przyjac Jezusa. Pomijając wiarę, inteligentny czlowiek powinien sobie zdac z tego sprawe ze robi cos złego i powinien zaprzestać. Ale na świecie sa ludzie i parapety. Kazdy jest inaczej wychowywany. Nie znosze chamstwa, cwaniactwa i prostactwa. Czekam na hejty 2/4 forum Big Grin

Każdy ma swoje zdanie na ten temat Smile
Każdy wie co robi- robi to z czym się dobrze czuje Xpokerface Nie sądze że ktoś robił by coś na przymus Lol
Róbta co chceta!


RE: Co sądzicie o subach SMS? - pixel21 - 03-03-2015 22:41

Ja się z tego wyspowiadałem xD No i sie dowiedziałem że jakby to były małe kwoty to by sie moze nic nie stało ale większe to już grzech ciężki. i tyle :3 Ale kwestia subów to kwestia dla każdego inna :3


RE: Co sądzicie o subach SMS? - exxthc - 03-03-2015 23:05

Dobrze sądze o subach.
Moim zdaniem dobrze jesli pieniadze od głupiego trafiaja do innej osoby Smile


RE: Co sądzicie o subach SMS? - ebonkyz - 04-03-2015 15:56

Przecież to są konkursy... i zawsze osoba wygrywa. No naprawdę nie wiem jakim, za przeproszeniem debilem trzeba być, żeby nie czytać chociażby tej stopki na dole! Ona aż się często w oczy rzuca... A jak ktoś zarabia na pobraniach to już 100% normalne -> wyślij SMS/wpisz numer aby pobrać plik.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Weeder - 04-03-2015 16:15

Jest jedna zasada naiwnych nie sieją, sami się rodzą. Osobiście moja moralność nie cierpi. Cóż umiejętność czytania stopki nie wykształciła się u wszystkich homo sapiens...Jerk2 Na czymś trzeba zarabiać a że w wielu wypadkach wiąże się z naciąganiem ludzi, no cóż trudno Lol


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Arivi - 04-03-2015 18:06

Po spojrzeniu na parę komentarzy poszedłem wysr*ć przeczytaną treść do kibla. Ludzie skoro zarabiacie na subach to spoko, bo nic do tego nie mam, ale do jasnej cholery nie piszcie, że subskrybenci są debilami, a tym bardziej nie tłumaczcie tym braku waszej moralności. Te osoby są manipulowane i sami bardzo dobrze o tym wiecie! baa... widzę, że dla niektórych zarabianie na subach to normalna kolej rzeczy... więc może powiniście podejść z ofertą iphone 6 do waszych rodziców i namówić do wysłania sms'a... oczywiście w trakcie rozmowy poinformujcie(jak to na manipulatora przystało), że nikt nikogo nie oszukuje, a wasz znajomy sprzedaje te iPhony z zyskiem

Musicie uświadomić sobie, że część kasy na waszym koncie może być kogoś z waszej rodziny lub matki waszego najlepszego znajomego.
Ten rynek opiera się na manipulacji, a nie na debilach, a manipulacji podlega cały świat nie tylko subskrybenci.

Mam nadzieje, że teraz pomyślicie zanim wyzwiecie kogoś od debili.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - SynAyn - 04-03-2015 19:25

Ja dwa lata temu, jak suby nie były aż tak modne postanowiłem się tym zająć. Przygotowałem wszystko, raczej amatorsko , ale nie tragicznie i rozpocząłem spam na facebooku. Tego dnia wpadł jeden lead . Do dzisiaj mi wstyd, wiem że już nigdy tego nie ruszę. Z resztą ostatnio popularny był temat o "zarabianiu na połączeniach telefonicznych", gdzie nie macie tej stopki i żadnej możliwości ochrony i jakoś nikt nie zgłaszał obiekcji. Ok, ja też bo nie chciałem robić offtopu i wierzę że inni też tego nie zrobili tylko dlatego . Tak czy inaczej jest to wyłudzanie na zasadzie "sprzedawania garnków" staruszkom. Też niby oficjalnie jest to zwykły handel, podpisują dobrowolnie umowę i inne takie. Tylko powiedzcie mi z ręką na sercu, uważacie że to w porządku?


RE: Co sądzicie o subach SMS? - albertc - 04-03-2015 21:50

Sam na subach nie zarabiałem, ale prowadziłem kampanię reklamową dla strony, która na subach zarabiała. Jako, że nie byłem właścicielem serwisu jakoś wyrzuty mnie nie dopadły...
W każdym razie ludzie robią gorsze rzeczy. Jednak rzeczywiście nie każdy jest świadom tego, że to tak wygląda i nie ma co mówić, że tylko głupi dają się naciągać.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - SynAyn - 05-03-2015 15:28

(03-03-2015 22:41)pixel21 napisał(a):  Ja się z tego wyspowiadałem xD No i sie dowiedziałem że jakby to były małe kwoty to by sie moze nic nie stało ale większe to już grzech ciężki. i tyle :3 Ale kwestia subów to kwestia dla każdego inna :3
Wiesz że jednym z warunków spowiedzi jest silne postanowienie poprawy? Więc jeśli poszedłeś do spowiedzi, a potem dalej jechałeś na subach, o spowiedź była nieważna.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - domin_dz - 05-03-2015 15:44

[Obrazek: 984050_675000442546507_928284146_n.jpg?o...1a2af4c08e]