Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o subach SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co sądzicie o subach SMS? (/Temat-Co-sadzicie-o-subach-SMS-109839)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Co sądzicie o subach SMS? - wisniowy13 - 03-03-2015 21:19

Cześć
Mam do was pytanie, zarabiających na subach SMS i nie tylko.
Co sądzicie o zarabianiu tym sposobem? Czy nie jest wam głupio, że tak na prawdę okradacie inne osoby żeby samemu się wzbogacić? Tak wiem, że pod spodem jest stopka i jak ktoś jest kretynem to niech wysyła smsy/ podaje numer.
Sam zarabiam tym sposobem, fakt nie długo i trochę mi głupio. Zastanawiam się czy nie odejść z tego.
Wiem że część osób mnie wyśmieje w duchu, czy tutaj ewidentnie, ale po prostu chciałem poznać waszą opinie i odczucia na ten temat.
Pozdrawiam.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Scoobyx - 03-03-2015 21:22

Niektórzy mają sumienie, inni nie. Pieniądz to pieniądz, myślisz, że tym w sejmie jest głupio, że okradają miliony obywateli? To indywidualna sprawa każdego na czym zarabia i w jaki sposób.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Kondziozwykopu - 03-03-2015 21:24

na naiwnych się od zawsze zarabia


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Slight - 03-03-2015 21:33

No cóż.. regulamin jest, ja szczerze mówiąc nie mam wyrzutów sumienia, każdy orze jak może. Smile


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Pendulum - 03-03-2015 21:44

Okradamy?
zależy jak kto promuje te programy.. jeżeli koleś pisze w reklamie np "tutaj rozdają darmowe doładowania!" to on może mieć wyrzuty sumienia, jeżeli ktoś reklamuje dane programy zgodnie z prawem to może spać spokojnie

By zarabiać legalnie w sub sms powinniśmy tylko informować osoby że zapiszą się do płatnej subskrypcji Jerk




RE: Co sądzicie o subach SMS? - aero2 - 03-03-2015 21:51

Sądzę, że jest to dochodowy zarobek i jeśli się promuje normalnie, to nie ma się czego obawiać.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Lusek - 03-03-2015 21:55

Jesli chodzi o mnie... To sie ciesze kiedy wpada kolejny lead Tongue Sorry ale kazdy/a z nas decydujac sie na suby wie, ze bedzie naciagac innych na hajs. Wiec biadolenie o wyrzutach sumienia jest dla mnie bez sensu. A jesli takie masz to przestan na tych subach zarabiac. Proste.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Branzolek - 03-03-2015 22:00

Macie przyklad w telewizji.
Np w nocnych Wróżkach
Tam jest sciema i to totalna.
PIsza ze minuta 4,92* Regulamin na telestronie 777
A w regulaminie co?
Minuta po 12 zl itd itp..
Do tego dzwoniac w sluchawce zalacza sie glos ktory informuje nas o kosztach, regulaminie, nagrywaniu rozmowy i ze trzeba miec ukonczone 18 lat- minely 2 minuty zezarlo nam 22zl potem wlacza sie muzyczka "proszę czekac na połączenie" kolejne 2 minuty juz 44zl a na koncu dowiadujemy sie ze linia jest juz zajeta Smile
Przyjma cie po raz 2 albo 3 Smile
Raz ktos zadzwonil i ich pocisnal ze dzwoni 4 raz ze w sluchawce linia zajeta a gosciu na wizji czekal na połączenie. Caly pic na wodę.
Ludzie sami są naiwni a operatorzy telefonii komórkowej cieszą ryjca Smile


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Pendulum - 03-03-2015 22:05

(03-03-2015 22:00)Branzolek napisał(a):  Macie przyklad w telewizji.
Np w nocnych Wróżkach
Tam jest sciema i to totalna.
PIsza ze minuta 4,92* Regulamin na telestronie 777
A w regulaminie co?
Minuta po 12 zl itd itp..
Do tego dzwoniac w sluchawce zalacza sie glos ktory informuje nas o kosztach, regulaminie, nagrywaniu rozmowy i ze trzeba miec ukonczone 18 lat- minely 2 minuty zezarlo nam 22zl potem wlacza sie muzyczka "proszę czekac na połączenie" kolejne 2 minuty juz 44zl a na koncu dowiadujemy sie ze linia jest juz zajeta Smile
Przyjma cie po raz 2 albo 3 Smile
Raz ktos zadzwonil i ich pocisnal ze dzwoni 4 raz ze w sluchawce linia zajeta a gosciu na wizji czekal na połączenie. Caly pic na wodę.
Ludzie sami są naiwni a operatorzy telefonii komórkowej cieszą ryjca Smile
Dokładnie tak Wink
Resztę proszę abyście zapoznali się z tym filmikiem https://www.youtube.com/watch?v=4EK3WFyxY3Q&safe=active


RE: Co sądzicie o subach SMS? - PremAccHack - 03-03-2015 22:29

Kazdy kto zarabia na subach troche "wiekszego" pieniążka potrafi sie usprawiedliwić że nic zlego nie robi.
Ja jak weszlem w suby to po paru dniach zaczelem sobie uswiadamiac ze robie cos złego. Po prostu nie moglem normalnie funkcjonowac robiac takie rzeczy. Jak moglbym potem pójść do kosciola i przyjac Jezusa. Pomijając wiarę, inteligentny czlowiek powinien sobie zdac z tego sprawe ze robi cos złego i powinien zaprzestać. Ale na świecie sa ludzie i parapety. Kazdy jest inaczej wychowywany. Nie znosze chamstwa, cwaniactwa i prostactwa. Czekam na hejty 2/4 forum Big Grin