Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie koszty? -PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jakie koszty? -PayPal (/Temat-Jakie-koszty-PayPal-109829)



Jakie koszty? -PayPal - Funnybunny - 03-03-2015 19:52

No witam.

Mam dość proste pytanie odnośnie PayPal'a natomiast nie mogę znaleźć odpowiedzi na ich stronie, gdyż treści nie są posortowane i są niezrozumiałe. Licze na waszą pomoc.

Moje pytanie jest następujące: Jeśli będę dostawał co miesiąc pieniądze z wszystkim nam znanego serwisu skracającego linki na konto PayPal, a później będę chciał przelać te pieniądze z PayPal'a na moje konto w banku to czy ponise jakieś koszty? Jak tak to jakie? Wiem, że są potrącenia przy przewalutowywaniu, natomiast chodzi mi o wszysktie inne przy procesie AdFly -> PayPal -> Moje konto.

Pozdrawiam.


RE: Jakie koszty? -PayPal - MilanFan - 03-03-2015 20:42

Żadnych kosztów nie poniesiesz. Wink


RE: Jakie koszty? -PayPal - linoskoczek - 03-03-2015 22:10

Odbieranie płatności wysyłanych jako "dla znajomych/rodziny" jest bezpłatne. Zazwyczaj jednak serwisy tego typu (tutaj proszę o uzupełnienie, czy te akurat też) wysyłają pieniądze jako płatność za usługę - wtedy ponosisz opłatę 2.9% + 0,80 groszy.

Wypłata pieniędzy (PayPal -> Bank) jest natomiast darmowa.


RE: Jakie koszty? -PayPal - Funnybunny - 03-03-2015 22:22

Ok dzięki za odpowiedzi.
Czyli mam rozumieć, że przy takich transferach nie poniose żadnych kosztów.
Z czego natomiast PP ma zysk?


RE: Jakie koszty? -PayPal - ovberg - 03-03-2015 23:00

Przelew z konta PayPal na konto bankowe jest bezpłatny.
Wiadomo, jeśli przewalutowujesz, to dają Ci troszeczkę mniej niżeli kosztuje dana waluta, z tego np. PayPal ma zysk.
Zysk ma także z tego, jak ktoś Ci przelewa pieniądze z jakiegoś serwisu i biorą prowizję.


RE: Jakie koszty? -PayPal - Funnybunny - 04-03-2015 11:29

Wydaje się być ok.
Bałem się tylko tego, że nagle zniknie mi jakaś suma z konta.Cool


RE: Jakie koszty? -PayPal - ovberg - 04-03-2015 15:19

O sumę pieniędzy na koncie się nie martw, bo nie płaci się za prowadzenie konta, czy coś takiego, pieniądze masz bezpieczne.
Wszelkie prowizje są wyświetlane w szczegółach danego przelewu.