Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam grafike - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam grafike (/Temat-Wykonam-grafike-109813)



Wykonam grafike - oskar063 - 03-03-2015 16:27

Witam. Grafiką zajmuje się 7 lat. Pracuje na photoshopie.
Wykonam wszelkiego rodzaju prace graficzne. Co do Landing Page tego nie robiłem ale widze większość LP ma szatę graficzną na bardzo miernym poziomie dlatego to wykonam również. Niestety nie potrafie zajmować się "zaprogramowaniem" tego, jedynie od strony wizualnej jestem dobry.

Portfolio nie mam.

Cena - do uzgodnienia.
Przed "sprzedaniem" pracy ją pokaże z znakami wodnymi jeśli się spodoba - kupisz , jeśli nie - dziękuje.

Pozdrawiam.


RE: Wykonam grafike - PatrykPolak - 09-03-2015 22:52

Prace pokaż tu.


RE: Wykonam grafike - oskar063 - 10-03-2015 17:31

Nie mam prac na komputerze niestety, zrobiłem format 4 godziny temu i jedyne co mam to chrome, nawet photoshopa jeszcze nie zdążyłem zainstalować.


RE: Wykonam grafike - Waldes93 - 10-03-2015 19:34

Nie masz żadnego portfolio?


Wykonam grafike - surfer0700 - 21-07-2015 22:09

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.